All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 29.06.2020 Honor’ın gurur parçası Yunus Başaran

Kablosuz kulaklık dünyasını domine etmeye hazırlanan Honor, geçtiğimiz aylarda lanse ettiği Magic Earbuds modeli artık Türkiye’de.

Akıllı telefonların en yakın arkadaşları olan kablosuz kulaklıklar, kablo karmaşasını ortadan kaldırmaları ve de çabasız bağlantı özellikleri ile revaçta. Üstün ses kaliteleri ve çok düşük gecikme süreleri sebebiyle azımsanmayacak derecede tutkunu olan bu kulaklık grubuna yeni bir üye eklendi; Honor Magic Earbuds. Barındırdığı Hibrit Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği ile 32cB’e kadar çevre gürültülerini engelliyor. Sesinizin net iletilmesi için ise üzerinde yer üç mikrofonlu yapısıyla da yoğun rüzgar veya arka plan gürültülerini ortadan kaldırarak kristal berraklığında bir ses kalitesi sunuyor. 13 saate kadar pil önrü sunan Honor Magic Earbuds, ANC kapalıyken 10,5 saate kadar telefon görüşmesi ve 14,5 saate kadar oynatma sunuyor. İnci beyazı ve mavi renkleriyle Z jenerasyonunun sevdiği dinamiği yakalayan Honor Magic Earbuds, 799 TL’den satışa çıktı. 

Honor
Magic Earbuds
ANC
Aktif Gürültü Engelleme
Kablosuz Kulaklık
Benzer İçerikler
Lifestyle Honor’ın gurur parçası Kablosuz kulaklık dünyasını domine etmeye hazırlanan Honor, geçtiğimiz aylarda lanse ettiği Magic Earbuds modeli artık Türkiye’de.
29.06.2020
Lifestyle 2020'nin favori 5 kablosuz kulaklığı Artık kablolardan kurtulduk. Kablosuz dünyasına ise adım atıyoruz.
27.05.2020
Lifestyle Honor Türkiye’den öneriyor Evde çalışmak çaba ister. Teknoloji devi Honor ise size harika tavsiyeler ile geliyor.
31.03.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Sevilen yapımdan yeni fragman Karanlık atmosferi ve ilginç hikayesiyle tüm dünyada sevenleri olan Into The Night’dan yeni tanıtım geldi.
01.07.2020
Lifestyle En başarılı 20 kadından biri Ogivly İstanbul CEO’su Emine Çubukçu’yu tebrik ediyoruz...
01.07.2020
Lifestyle Honor’ın gurur parçası Kablosuz kulaklık dünyasını domine etmeye hazırlanan Honor, geçtiğimiz aylarda lanse ettiği Magic Earbuds modeli artık Türkiye’de.
29.06.2020