All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 10.12.2020 Honor ile zinde kalmanın yolu Salih Devrim

Sağlıklı bir yaşam için Honor’un akıllı tartısı Scale 2 ile tanışmaya ne dersiniz?

Bedenimizi ve sağlığımızı kontrol altından tutmak sağlıklı bir gelecek için oldukça önemli. Vücut değerlerimizden metabolizma hızımıza kadar birçok özelliği bir araya getiren Honor, akıllı tartı Scale 2 ile artık Türkiye’de satışa çıkıyor. Ağırlık ölçmenin ötesinde vücuttaki su, protein ve kemik mineral içeriği gibi farklı değerleri görüntüleyebilen tartı, sağlıklı bir yaşam benimseyenlere yardımcı oluyor.

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan Honor, yeni ekosistem ürünleriyle hayatı kolaylaştırmayı sürdürüyor. 50’ye kadar farklı kullanıcının bilgisini saklayabilen Scale 2, tüm aile fertlerinin kendi verilerini kolayca takip etmesini sağlıyor. Ayrıca geçmiş ölçüm verilerine göre kullanıcıları tanıyabilen akıllı tartı, böylece ölçümü doğru kullanıcıyla eşleştirebiliyor. Bunun yanında, geçmişe yönelik ölçüm değerlerini de mobil uygulama üzerinde tutarak belirli dönemlerde vücutta yaşanan değişimi görmenizi ve bu sayede egzersiz, diyet gibi uzun süreli planlamalarınızı doğru yapmanızı mümkün kılıyor.

Honor Scale 2
Honor
Benzer İçerikler
Lifestyle Honor ile zinde kalmanın yolu Sağlıklı bir yaşam için Honor’un akıllı tartısı Scale 2 ile tanışmaya ne dersiniz?
10.12.2020
Lifestyle Honor’ın gurur parçası Kablosuz kulaklık dünyasını domine etmeye hazırlanan Honor, geçtiğimiz aylarda lanse ettiği Magic Earbuds modeli artık Türkiye’de.
29.06.2020
Lifestyle 2020'nin favori 5 kablosuz kulaklığı Artık kablolardan kurtulduk. Kablosuz dünyasına ise adım atıyoruz.
27.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Warner Bros. müjdeyi verdi Charlie’nin Çikolata Fabrikası filminin büyülü dünyası yeniden bizlerle.
23.01.2021
Lifestyle Herkesin merak ettiği o isim Gigi Hadid ve Zayn Malik çifti kızlarının çok merak edilen ismini açıkladı.
22.01.2021
Lifestyle Netflix'e gelen yeni özellik Netflix ne izleyeceğine karar veremeyen kullanıcılarına yeni bir özellik sunmaya hazırlanıyor.
22.01.2021