All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 01.12.2020 Her şey çocuklar için Merve Girgin

Oyuncu Bensu Soral, SosyalBen Vakfı ile harika bir projeye imza atıyor.

SosyalBen Vakfı, dünyada ve Türkiye’de ihtiyaç sahibi 7-13 yaş arasındaki çocukların gelişimi ve yeteneklerini keşfetmeleri için çalışmalar düzenleyerek güçlü nesillerden oluşan bir toplum yaratmayı hedefliyor.  

 SosyalBen Vakfı 2020 Gönüllü Elçisi olarak yer alan Bensu Soral, rengarenk çoraplar tasarlayarak çocukların eğitimine ve gelişimine destek verdi. Oyuncu, “SosyalBen Vakfı ile #HayaldenGerçeğe diyerek çıktığımız yolculuğumuzda, çocuklar hayal kurabilsin ve hayallerine bir adım daha yaklaşsın istedim. Tasarladığım renkli çoraplar sayesinde çocukların hayallerini yetenekleriyle gerçeğe dönüştürecek olmaları beni çok heyecanlandırıyor” diyerek duygularını ifade etti.  Üç farklı renkte parfümlü 2’li kutu çorap tasarlayan oyuncu, çocukların geleceğe sağlam adımlarla yol almalarına destek olurken, yeni yıl hediyesi arayışında olanlara da harika bir amaç sunuyor. Lidyana.com’ da satılan çoraplar çocukların hayallerine yaklaşmalarına yardımcı oluyor. 

bensu-soral
lidyana
Benzer İçerikler
Lifestyle Her şey çocuklar için Oyuncu Bensu Soral, SosyalBen Vakfı ile harika bir projeye imza atıyor.
01.12.2020
Ünlüler Hande Soral ile yaz düşleri Ailemizin bir üyesi gibi gördüğümüz, Diadermine’in yüzü, başarılı oyuncu Hande Soral ile yaz mevsiminin renkli düşlerine kaptırıyoruz kendimizi.
01.05.2019
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021