All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 09.05.2020 Hadi koşalım... Ama evde... Yunus Başaran

adidas, sosyal uzaklaşma ve karantina günlerinde #HomeTeam hareketiyle harekete çağırıyor.

Evde hareketsiz kalmak olası. Özellikle bu günlerde oturduğumuz yerden mutfağa bile gitmeye üşeniyoruz. Ancak hareketsiz kalmak yeni sağlık sorunlarına davetiye çıkarabilir. Adidas geçtiğimiz aylar itibariyle evde hareket etmeye teşvik ettiği #HomeTeam oluşumunu lanse etmiş ve herkesi spor yapmaya davet etmişti. Şimdi ise adidas, herkesi evde maratona davet ediyor. Sadece hareket etmeyi yeterli bulmayanlar için adidas, # HomeTeam hareketini her geçen gün daha da renklendirmesi sebebiyle Spor İstanbul tarafından başlatılan “Evde Koşu” projesine destek oluyor. Birlikte aynı zaman diliminde aynı hedefe koşmayı özleyen koşu tutkunlarını harekete geçirecek bu etkinlik kapsamında yarışa kayıt olanlar, evlerinde koşu bandında ya da izole alanlarında ister yürüyecekler ister koşacaklar. Evde Koşu ile koşuculara seçebilecekleri 3 haftalık hedef ve 1 adet de 45 günlük hedef sunuluyor. İsteyenler haftada 42 Km ile Evde Maraton hedefini, isteyenler haftada 21 Km ile Evde Yarı Maraton hedefini ve isteyenler de Ramazan’a özel önerdiğimiz haftada 10KM ile Ramazan Yürüyüşlerini seçebiliyorlar. Ayrıca Uzun hedef istiyorum diyenler ise İstanbul’u bir ucundan diğer ucuna koşarmışçasına sunulan 270Km’lik “İstanbulu Koşuyorum” hedefini tercih edebiliyorlar.

Bu aktiviteye buradan istenen mesafeye kayıt işlemini gerçekleştirip adidas Running by Runtastic uygulamasını indirerek kolayca katılmak mümkün. Hedefini tamamlayan koşucular site üzerinden kayıtlı yarış datalarını girerek e-sertifikalarını indirebiliyor ve koşu hedefini tamamlayan koşuculara kayıtlı e-posta adreslerine adidas’ın sunduğu indirim kodu gönderimi yapılıyor. Hadi koşun!

adidas
Hometeam
maraton
evde koşu
Benzer İçerikler
Moda Stan Smith Forever adidas Originals, Stan Smith Forever koleksiyonu ile ikonik sneaker modeli Stan Smith’in adını sürdürülebilir ürünler arasına yazdırıyor.
13.01.2021
Moda Prada ve adidas’ın yeni buluşması İleri görüşlü bir ortalık sunan ikili, yeni tasarımlarıyla iş birliğini güçlendiriyor.
02.12.2020
ALL Men Tasarım dokunuşuyla Bailey Tasarımcı Mr. Bailey ile adidas’ı bir araya getiren Ammonite Superstar, farklı bir formla karşımıza çıkıyor.
26.11.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021
Lifestyle Geçirgen bağırsak sendromuna iyi gelen besinler Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz geçirgen bağırsak sendromuna karşı hangi besinleri tüketerek sağlığımızı koruyabileceğimizi yakından inceleyelim.
14.01.2021