All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 09.05.2020 Hadi koşalım... Ama evde... Yunus Başaran

adidas, sosyal uzaklaşma ve karantina günlerinde #HomeTeam hareketiyle harekete çağırıyor.

Evde hareketsiz kalmak olası. Özellikle bu günlerde oturduğumuz yerden mutfağa bile gitmeye üşeniyoruz. Ancak hareketsiz kalmak yeni sağlık sorunlarına davetiye çıkarabilir. Adidas geçtiğimiz aylar itibariyle evde hareket etmeye teşvik ettiği #HomeTeam oluşumunu lanse etmiş ve herkesi spor yapmaya davet etmişti. Şimdi ise adidas, herkesi evde maratona davet ediyor. Sadece hareket etmeyi yeterli bulmayanlar için adidas, # HomeTeam hareketini her geçen gün daha da renklendirmesi sebebiyle Spor İstanbul tarafından başlatılan “Evde Koşu” projesine destek oluyor. Birlikte aynı zaman diliminde aynı hedefe koşmayı özleyen koşu tutkunlarını harekete geçirecek bu etkinlik kapsamında yarışa kayıt olanlar, evlerinde koşu bandında ya da izole alanlarında ister yürüyecekler ister koşacaklar. Evde Koşu ile koşuculara seçebilecekleri 3 haftalık hedef ve 1 adet de 45 günlük hedef sunuluyor. İsteyenler haftada 42 Km ile Evde Maraton hedefini, isteyenler haftada 21 Km ile Evde Yarı Maraton hedefini ve isteyenler de Ramazan’a özel önerdiğimiz haftada 10KM ile Ramazan Yürüyüşlerini seçebiliyorlar. Ayrıca Uzun hedef istiyorum diyenler ise İstanbul’u bir ucundan diğer ucuna koşarmışçasına sunulan 270Km’lik “İstanbulu Koşuyorum” hedefini tercih edebiliyorlar.

Bu aktiviteye buradan istenen mesafeye kayıt işlemini gerçekleştirip adidas Running by Runtastic uygulamasını indirerek kolayca katılmak mümkün. Hedefini tamamlayan koşucular site üzerinden kayıtlı yarış datalarını girerek e-sertifikalarını indirebiliyor ve koşu hedefini tamamlayan koşuculara kayıtlı e-posta adreslerine adidas’ın sunduğu indirim kodu gönderimi yapılıyor. Hadi koşun!

adidas
Hometeam
maraton
evde koşu
Benzer İçerikler
Lifestyle Bir kereliğine de olsa... Nike 30 yıllık sloganını, Amerika’da yaşanan ırkçılık sebebiyle değiştirdi.
01.06.2020
Lifestyle adidas sizleri dayanışmaya davet ediyor Evde spor yaparak Covid-19 Fonu’na bağış yapabileceğinizi biliyor muydunuz?
29.05.2020
Lifestyle Hadi koşalım... Ama evde... adidas, sosyal uzaklaşma ve karantina günlerinde #HomeTeam hareketiyle harekete çağırıyor.
09.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 13 Reasons Why oyuncuları Instagram’da neler yapıyor? 5 Haziran Cuma günü son sezonu Netflix’e gelen 13 Reasons Why oyuncuları Instagram’da neler yapıyor?
05.06.2020
Lifestyle 2. sezonuyla Dirty John Gerçek olaylardan esinlenen Dirty John, bu sefer başka bir olayı 2.sezonuna yansıtıyor.
04.06.2020
Lifestyle Anatoli’den heyecanlandıran haber Dünyaca ünlü dekorasyon ve tasarım markası Michael Aram, Anatoli aracılığıyla ülkemize giriş yaptı.
04.06.2020