All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 09.05.2020 Hadi koşalım... Ama evde... Yunus Başaran

adidas, sosyal uzaklaşma ve karantina günlerinde #HomeTeam hareketiyle harekete çağırıyor.

Evde hareketsiz kalmak olası. Özellikle bu günlerde oturduğumuz yerden mutfağa bile gitmeye üşeniyoruz. Ancak hareketsiz kalmak yeni sağlık sorunlarına davetiye çıkarabilir. Adidas geçtiğimiz aylar itibariyle evde hareket etmeye teşvik ettiği #HomeTeam oluşumunu lanse etmiş ve herkesi spor yapmaya davet etmişti. Şimdi ise adidas, herkesi evde maratona davet ediyor. Sadece hareket etmeyi yeterli bulmayanlar için adidas, # HomeTeam hareketini her geçen gün daha da renklendirmesi sebebiyle Spor İstanbul tarafından başlatılan “Evde Koşu” projesine destek oluyor. Birlikte aynı zaman diliminde aynı hedefe koşmayı özleyen koşu tutkunlarını harekete geçirecek bu etkinlik kapsamında yarışa kayıt olanlar, evlerinde koşu bandında ya da izole alanlarında ister yürüyecekler ister koşacaklar. Evde Koşu ile koşuculara seçebilecekleri 3 haftalık hedef ve 1 adet de 45 günlük hedef sunuluyor. İsteyenler haftada 42 Km ile Evde Maraton hedefini, isteyenler haftada 21 Km ile Evde Yarı Maraton hedefini ve isteyenler de Ramazan’a özel önerdiğimiz haftada 10KM ile Ramazan Yürüyüşlerini seçebiliyorlar. Ayrıca Uzun hedef istiyorum diyenler ise İstanbul’u bir ucundan diğer ucuna koşarmışçasına sunulan 270Km’lik “İstanbulu Koşuyorum” hedefini tercih edebiliyorlar.

Bu aktiviteye buradan istenen mesafeye kayıt işlemini gerçekleştirip adidas Running by Runtastic uygulamasını indirerek kolayca katılmak mümkün. Hedefini tamamlayan koşucular site üzerinden kayıtlı yarış datalarını girerek e-sertifikalarını indirebiliyor ve koşu hedefini tamamlayan koşuculara kayıtlı e-posta adreslerine adidas’ın sunduğu indirim kodu gönderimi yapılıyor. Hadi koşun!

adidas
Hometeam
maraton
evde koşu
Benzer İçerikler
Moda adidas yeni iş birliğini duyurdu Tasarım mirasına yenilikçi bakış.
06.04.2021
Moda Wales Bonner'den yeni işbirliği 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonu için hazır olun!
02.04.2021
Moda Prada ve adidas yeniden Giyim sektörünün iki önemli isminden yeni bir haber var.
26.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021