All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 06.05.2020 Hadi kitap dinleyelim! Yunus Başaran

Storytel, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile işbirliği sonucu sesli kitaplar kullanıcılara açıldı.

Sosyal uzaklaşma ve haftasonu karantina döneminde abonelik ücreti talep eden birçok platform, kullanıcılarına evde eğlenceli vakit geçirme adına ücretsiz duruma geçti. Bunlardan birisi ise sesli kitapları ve sayısı her geçen gün artan arşivi ile bilinen Storytel uygulaması. Bildiğiniz üzere dijital yayın platformlarının popüler olduğu bu günlerde sesli ve e-kitaplar da bu popülariteden pay alıyorlar. 

Storytel, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile işbirliği sonucu e-kitap ve sesli kitaplar, Kütüphanem Cepte sitesinde ücretsiz olarak sunuldu. Kitaplara ulaşabilmek için üyelik şartının koşulmaması ise ayrı bir artı olarak düşünülebilir. Yetişkin ve çocuk kategorisinde yer alan 50 kitap, 30 Haziran tarihinden sonra erişime kapatılacak. Elinizi çabuk tutun.

Storytel
Kültür
Turizm
Bakanlık
Sesli Kitap
Benzer İçerikler
Lifestyle Seyahatte "güvenli" rotalar Seyahat kısıtlamaları bittikten sonra ziyaretçiler için güvenli olan 5 turistik yeri sizin için araştırdık.
22.05.2020
Lifestyle Emily Ratajkowski'den kitap geliyor! Ünlü oyuncu denemelerden oluşan bir kitap hazırlıyor.
14.05.2020
Kültür-Sanat Harry Potter geri dönüyor Sesli kitap olarak karşımıza çıkan Harry Potter and the Sorcerer's Stone’un ilk bölümü Daniel Radcliffe tarafından seslendiriyor.
07.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021