All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 08.05.2020 Günümüzün yeni eğlencesi: Podcast'ler Timur Can Ersoy

2020 ile birlikte hayatımızda yeni bir içerik alanı olan podcast'ler yıldızların radarında.

Evde geçirdiğimiz bugünlerde yakın merceğimizde olan podcast’ler sevincimizi, üzüntümüzü ve hatta ilgi alanlarımızı ön plana çıkartacak içerikler oluşturmamıza olanak sağlıyor. Bu birbirinden çeşitli içerik dünyası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyeceğiniz 5 podcast sizi bekliyor.

Justin Long ile Hayat Kısa (Life is Short)

Long, hayatın gerçek anlamının derinliklerine inen bir şov için kardeşi Christian Long ile birlikte programı yürütüyor. Justin haftada bir ünlülerle röportaj yapıyor ve hatta 103 yaşındaki Büyükannesi Jody'den zaman zaman yorumlar alıyor.

Anna Faris Unquallified

Başarılı oyuncu Anna Faris tarafından yaratılan bu podcast, ünlüler ve kültürel figürlerle yapılan görüşmelerden sonra dinleyicilere ilişki ve diğer tavsiyeleri isteyen kişisel telefon görüşmelerinden oluşuyor.

Dax Shepard ile Koltuk Uzmanı

Koltuk Uzmanı, Amerikalı aktör, yönetmen ve yazar Dax Shepard ve Emmy adayı Monica Padman tarafından düzenlenen haftalık bir podcast. Her podcast'te Shepard ve Padman ünlülerle, gazeteci ve akademisyenlerle yaptığı röportajlar yer alıyor.

Ashley Graham ile Oldukça Büyük Anlaşma

Graham'ın podcast'inde, Scooter Braun, Demi Lovato, Liza Kushy ve çok daha fazlası dahil olmak üzere ünlü konuklarıyla sohbetleri dikkat çekiyor.

Kate Hudson ve Oliver Hudson ile kardeş eğlencesi

Süper ünlü kardeş ve kız kardeşi ikilisi, "kardeş bağı, aile dinamikleri, insan aklı, beden ve çok daha fazlasını" keşfetmek için bir platform oluşturdular.

PODCAST
Benzer İçerikler
Lifestyle Günümüzün yeni eğlencesi: Podcast'ler 2020 ile birlikte hayatımızda yeni bir içerik alanı olan podcast'ler yıldızların radarında.
08.05.2020
Lifestyle İzole dünyadaki fırsatlar Eski düzen olarak adlandırdığımız ofis hayatı geride kaldı. Artık birçoğumuz sosyal uzaklaşma esnasında evden çalışıyoruz. Dijital dünyanın nimetleri ise önümüzde.
25.03.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021