All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 28.07.2020 Gündemi takip edin! Yunus Başaran

ALL Magazine Telegram kanalı açıldı!

Sosyal medya platformlarını sadece iletişim kurmak için kullanıyor olabilirsiniz ancak günümüz dünyasında başlıca amaç bilgi almak, öğrenmek. Sosyal medya platformları da bu durumun farkında olacak ki haber ve bilgi veren siteler üzerinden yanlış yönlendirme olmaması için yeni yeni özelliklerini lanse ediyor.

Bu platformlardan bir tanesi var ki, iletişim kurmak için en uygun yolu sunarken sizlere haber kaynağı olarak da var olduğunu, bunu başarıyla yaptığını kanıtlıyor. Telegram, başlarda basit bir sohbet uygulamasıyken şimdi yerleşik kanal ağı sayesinde milyarlarca insana ulaşan bir uygulama. Kişiler, isimler, markalar kendi kanallarını açarak hedef kitleye ulaşma konusunda oldukça başarılı oldukları Telegram platformunda artık ALL Magazine de yer alıyor. 

Gündelik hayata, modaya, güzelliğe, sanata, popüler kültüre dair tüm haberleri okumak, gündemden geri kalmamak için yapmanız gereken çok basit. Hemen buradaki bağlantıya tıklayarak kanalımıza abone olabilirsiniz. Eğer uygulamayı indirmek istiyorsanız Google Play ve App Store bağlantılarına tıklayabilirsiniz. 

 

Telegram
Telegram kanalı
ALL Magazine Telegram kanalı
Son dakika
Benzer İçerikler
Lifestyle Gündemi takip edin! ALL Magazine Telegram kanalı açıldı!
28.07.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Watsons Ödülleri sahiplerine kavuştu Pandemi sebebiyle online gerçekleşen ödül törenleri arasına Watsons Ödülleri de eklendi.
24.09.2020
Lifestyle Gigi Hadid müjdeyi verdi Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.
24.09.2020
Lifestyle Billboard Müzik Ödülleri yaklaşıyor Adaylar belirlendi, kimlerin kazanacağı ise merak konusu.
23.09.2020