All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 28.07.2020 Gündemi takip edin! Yunus Başaran

ALL Magazine Telegram kanalı açıldı!

Sosyal medya platformlarını sadece iletişim kurmak için kullanıyor olabilirsiniz ancak günümüz dünyasında başlıca amaç bilgi almak, öğrenmek. Sosyal medya platformları da bu durumun farkında olacak ki haber ve bilgi veren siteler üzerinden yanlış yönlendirme olmaması için yeni yeni özelliklerini lanse ediyor.

Bu platformlardan bir tanesi var ki, iletişim kurmak için en uygun yolu sunarken sizlere haber kaynağı olarak da var olduğunu, bunu başarıyla yaptığını kanıtlıyor. Telegram, başlarda basit bir sohbet uygulamasıyken şimdi yerleşik kanal ağı sayesinde milyarlarca insana ulaşan bir uygulama. Kişiler, isimler, markalar kendi kanallarını açarak hedef kitleye ulaşma konusunda oldukça başarılı oldukları Telegram platformunda artık ALL Magazine de yer alıyor. 

Gündelik hayata, modaya, güzelliğe, sanata, popüler kültüre dair tüm haberleri okumak, gündemden geri kalmamak için yapmanız gereken çok basit. Hemen buradaki bağlantıya tıklayarak kanalımıza abone olabilirsiniz. Eğer uygulamayı indirmek istiyorsanız Google Play ve App Store bağlantılarına tıklayabilirsiniz. 

 

Telegram
Telegram kanalı
ALL Magazine Telegram kanalı
Son dakika
Benzer İçerikler
Lifestyle WhatsApp'a 5 alternatif Kullanıcı gizlilik ilkelerini yenileyen WhatsApp'ın en iyi alternatiflerini sıralıyoruz.
10.01.2021
Moda Eda Ece ALL Kasım 2020 sayısında! Oyunculuğunun yanı sıra duyarlılığı, mizah anlayışı ve hayata dair farkındalığıyla dikkat çeken Eda Ece ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
02.11.2020
Moda Seda Bakan ALL Ekim 2020 sayısında! Başarılı oyuncu Seda Bakan, gelecek projelerini ve gardırobunun vazgeçilmezlerini ALL Ekim sayısında paylaşıyor.
05.10.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021