All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 28.05.2020 Gucci’den mobil oyun hamlesi Yunus Başaran

Mobil oyunlar ve modanın kesişimi devam ediyor.

Mobil oyunların görünürlüğünün arttığı bu günlerde artan aktif oyuncu sayısı sebebiyle moda markalarının dikkati bu sektöre kesildi. En son Animal Crossing: New Horizon isimli Nintendo Switch oyununda moda elementleri, moda işbirliklerini görmüştük. Şimdi ise İtalyan moda devi Gucci’den başka bir oyun özelinde işbirliği haberi geldi. 

Mobil oyunlardaki en iyi grafiklerden birini sunan oyun Tennis Clash, çevrimiçi olarak çok oyunculu bir spor oyunu. Adı üzerinde tenis oynadığınız oyunda karakterinizi seçebiliyorken, onları kişiselleştirebiliyorsunuz. Tenis fanları sayesinde azımsanmayacak derecede kullanıcıya sahip oyun hızlı adımlarla spor kategorisinde zirveye yükseliyor. Gucci, Tennis Clash’in bu yükselişini görmüş olacak ki, oyundaki kişiselleştirme alanında bulunan bir dizi kıyafeti tasarladı. Gucci sneaker modelleri, çoraplar, şapka ve kıyafetlerin yanı sıra monogram desenli raket de sunuluyor Ayrıca oyun içerisinde Gucci turnuvası da 18 Haziran’da başlayacak.

Gucci
Tennis
Tennis Clash
Gucci Tournament
Benzer İçerikler
Lifestyle Tennis Clash x Gucci Tennis Clash kullanıcıları, maç mücadeleleri sırasında İtalyan moda evi Gucci tasarımlarına bezenecekler!
04.06.2020
Lifestyle Gucci’den mobil oyun hamlesi Mobil oyunlar ve modanın kesişimi devam ediyor.
28.05.2020
Moda #YakınMarkaj: Gucci SS20 gözlük koleksiyonu Gucci’nin zamansız gözlük modelleri yeni aksesuar trendiyle geliyor.
04.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Yengeç Burcu Kadını için doğru bildiğiniz yanlışlar Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı artık ALL Magazin'de...
06.07.2020
Lifestyle Sevilen yapımdan yeni fragman Karanlık atmosferi ve ilginç hikayesiyle tüm dünyada sevenleri olan Into The Night’dan yeni tanıtım geldi.
01.07.2020
Lifestyle En başarılı 20 kadından biri Ogivly İstanbul CEO’su Emine Çubukçu’yu tebrik ediyoruz...
01.07.2020