All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 28.05.2020 Gucci’den mobil oyun hamlesi Yunus Başaran

Mobil oyunlar ve modanın kesişimi devam ediyor.

Mobil oyunların görünürlüğünün arttığı bu günlerde artan aktif oyuncu sayısı sebebiyle moda markalarının dikkati bu sektöre kesildi. En son Animal Crossing: New Horizon isimli Nintendo Switch oyununda moda elementleri, moda işbirliklerini görmüştük. Şimdi ise İtalyan moda devi Gucci’den başka bir oyun özelinde işbirliği haberi geldi. 

Mobil oyunlardaki en iyi grafiklerden birini sunan oyun Tennis Clash, çevrimiçi olarak çok oyunculu bir spor oyunu. Adı üzerinde tenis oynadığınız oyunda karakterinizi seçebiliyorken, onları kişiselleştirebiliyorsunuz. Tenis fanları sayesinde azımsanmayacak derecede kullanıcıya sahip oyun hızlı adımlarla spor kategorisinde zirveye yükseliyor. Gucci, Tennis Clash’in bu yükselişini görmüş olacak ki, oyundaki kişiselleştirme alanında bulunan bir dizi kıyafeti tasarladı. Gucci sneaker modelleri, çoraplar, şapka ve kıyafetlerin yanı sıra monogram desenli raket de sunuluyor Ayrıca oyun içerisinde Gucci turnuvası da 18 Haziran’da başlayacak.

Gucci
Tennis
Tennis Clash
Gucci Tournament
Benzer İçerikler
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021
Moda İtalyan devi'nden müjde Ünlü İtalyan modaevi, birbirinden ünlü yüzlerle işbirliği içinde.
05.04.2021
Kültür-Sanat Lady Gaga'dan House of Gucci paylaşımı Ödüllü bir oyuncu haline gelen Lady Gaga şimdilerde İtalya'da yer alacağı ikinci büyük proje için çekimde.
11.03.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021