All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 28.05.2020 Gucci’den mobil oyun hamlesi Yunus Başaran

Mobil oyunlar ve modanın kesişimi devam ediyor.

Mobil oyunların görünürlüğünün arttığı bu günlerde artan aktif oyuncu sayısı sebebiyle moda markalarının dikkati bu sektöre kesildi. En son Animal Crossing: New Horizon isimli Nintendo Switch oyununda moda elementleri, moda işbirliklerini görmüştük. Şimdi ise İtalyan moda devi Gucci’den başka bir oyun özelinde işbirliği haberi geldi. 

Mobil oyunlardaki en iyi grafiklerden birini sunan oyun Tennis Clash, çevrimiçi olarak çok oyunculu bir spor oyunu. Adı üzerinde tenis oynadığınız oyunda karakterinizi seçebiliyorken, onları kişiselleştirebiliyorsunuz. Tenis fanları sayesinde azımsanmayacak derecede kullanıcıya sahip oyun hızlı adımlarla spor kategorisinde zirveye yükseliyor. Gucci, Tennis Clash’in bu yükselişini görmüş olacak ki, oyundaki kişiselleştirme alanında bulunan bir dizi kıyafeti tasarladı. Gucci sneaker modelleri, çoraplar, şapka ve kıyafetlerin yanı sıra monogram desenli raket de sunuluyor Ayrıca oyun içerisinde Gucci turnuvası da 18 Haziran’da başlayacak.

Gucci
Tennis
Tennis Clash
Gucci Tournament
Benzer İçerikler
Moda Lüks moda ile manga sanatı birleşiyor Gucci’nin özel kapsül koleksiyonunda yer alan ünlü manga karakteri Doraemon, ortaya eğlenceli görüntüler çıkartıyor.
15.01.2021
Lifestyle Sanat yansıması Gucci, dikkat çeken Art Wall projesini dünyanın dört bir yanında uygulamaya devam ediyor.
14.01.2021
Moda Keşif zamanı Maceraperestlerin favorisi The North Face, Gucci ile lüks modaya taşınıyor.
24.12.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021
Lifestyle Minik canavarlara renkli dünya Tasarımların tatlılığına mı yoksa modellerin sevimliliğine mi değinsek, bilemedik!
18.01.2021
Lifestyle 18-24 Ocak burç yorumları Eğitmen ve danışman Astrolog Nigar Bostan yeni hafta burçlarını yorumluyor.
18.01.2021