All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 28.05.2020 Gucci’den mobil oyun hamlesi Yunus Başaran

Mobil oyunlar ve modanın kesişimi devam ediyor.

Mobil oyunların görünürlüğünün arttığı bu günlerde artan aktif oyuncu sayısı sebebiyle moda markalarının dikkati bu sektöre kesildi. En son Animal Crossing: New Horizon isimli Nintendo Switch oyununda moda elementleri, moda işbirliklerini görmüştük. Şimdi ise İtalyan moda devi Gucci’den başka bir oyun özelinde işbirliği haberi geldi. 

Mobil oyunlardaki en iyi grafiklerden birini sunan oyun Tennis Clash, çevrimiçi olarak çok oyunculu bir spor oyunu. Adı üzerinde tenis oynadığınız oyunda karakterinizi seçebiliyorken, onları kişiselleştirebiliyorsunuz. Tenis fanları sayesinde azımsanmayacak derecede kullanıcıya sahip oyun hızlı adımlarla spor kategorisinde zirveye yükseliyor. Gucci, Tennis Clash’in bu yükselişini görmüş olacak ki, oyundaki kişiselleştirme alanında bulunan bir dizi kıyafeti tasarladı. Gucci sneaker modelleri, çoraplar, şapka ve kıyafetlerin yanı sıra monogram desenli raket de sunuluyor Ayrıca oyun içerisinde Gucci turnuvası da 18 Haziran’da başlayacak.

Gucci
Tennis
Tennis Clash
Gucci Tournament
Benzer İçerikler
Moda Gucci Garden’da sanal gezinti Gucci Garden’ın büyülü dünyasını keşfetmeye hazır mısınız? Pembe gözü takip edin.
16.09.2020
Lifestyle Tennis Clash x Gucci Tennis Clash kullanıcıları, maç mücadeleleri sırasında İtalyan moda evi Gucci tasarımlarına bezenecekler!
04.06.2020
Lifestyle Gucci’den mobil oyun hamlesi Mobil oyunlar ve modanın kesişimi devam ediyor.
28.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Watsons Ödülleri sahiplerine kavuştu Pandemi sebebiyle online gerçekleşen ödül törenleri arasına Watsons Ödülleri de eklendi.
24.09.2020
Lifestyle Gigi Hadid müjdeyi verdi Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.
24.09.2020
Lifestyle Billboard Müzik Ödülleri yaklaşıyor Adaylar belirlendi, kimlerin kazanacağı ise merak konusu.
23.09.2020