All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 28.01.2021 Gucci listenin en başında Onur Özcan

The Lyst Index raporu Q4’e göre 20’de kimler yer alıyor? Hangi markalar zirveye yaklaşırken hangileri listenin sonuna düştü? Detaylar sizlerle.

The Lyst Index yayınladığı üç aylık raporlarla moda dünyasının nabzını tutuyor. 2.000 tasarımcı ve marka ile ilgili yaşanan tüm gelişmeleri analiz ederek hazırlanan rapor moda dünyasının başarı grafiğini gözler önüne seriyor. 2020’nin son The Lyst Index raporu Q4 dün yayınlandı. Oldukça dikkat çekici verilerin yer aldığı raporda üç ay önce yayınlanan Q3 raporunda da olduğu gibi zirve yeniden Gucci’nin oldu. Gucci’yi zirvede tutan olaylar ise şu şekilde sıralanıyor; gerçekleşen #GucciFest moda ve film festivali, The North Face ile gerçekleştirilen işbirliği ve Harry Styles’ın Vogue dergisi kapağında Gucci imzalı bir elbise giymesi.

İlk 20’nin yer aldığı listede Gucci’yi Balenciaga, Moncler, Off-White ve Prada izliyor. Üç ay önce yayınlanan Q3 raporu ile güncel Q4 raporunu karşılaştırdığımızda ortaya şaşırtıcı detaylar çıkıyor. Q3 raporunda 3. sırada olan Nike büyük bir gerileme yaşarak 11. sıraya düşüyor. Yaşanan yükselişler arasında ise Moncler’in 13. Sıradan büyük bir sıçrama yaparak 3.’lük koltuğuna yerleşmesi oluyor. Dikkat çekici sıçramalardan biri de Q3 raporunda 5. Sırada yer alan Balenciaga’nın 2.’lik koltuğuna oturması. The Lyst Index Q4 2020 raporuna ve daha fazlasına buradan ulaşabilirsiniz.

Gucci
Prada
Off-White
Moncler
Balenciaga
Nike
The-Lyst-Index
Harry Styles
Benzer İçerikler
Moda Serena'dan sportif koleksiyon Serena Williams Nike ile yeni bir koleksiyon çıkarmaya hazırlanıyor.
26.08.2021
Lifestyle Gucci ailesinin son üyesi Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.
22.06.2021
Moda Prada 2022 İlkbahar-Yaz 2022 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla bizleri podyumdan sıcak yaz günlerinin ılık esintili sahillerine taşıyan Prada, moda dünyasındaki tahtını kaptırmamaya kararlı!
21.06.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Dijital etkinlik planlayıcısı: Bolomio Kusursuz bir düğün hayal ederken işlerin tam tıkırında gitmesini istemek hakkınız. “Düğün hazırlığı” cümlesinin bile sizi strese soktuğu bu dönemde bir yardıma ihtiyacınız olduğunda Bolomio imdadınıza yetişecek.
07.09.2021
Lifestyle #ALLtalks: Seçil Alkış 10:AM Shop'un kreatif direktörlüğünü yürüten Seçil Alkış, markanın eylül ayına özel çıkaracağı 'FLY ME' adındaki kolej ceketini ALL okuyucularıyla özel olarak paylaştı! Kemerlerinizi bağlayın, uzun bir yolculuğa çıkıyoruz!
31.08.2021
Lifestyle Lezzet içeren bir davet Keyifle bir araya gelinen bir buluşma ve keyifle deneyimlenen lezzetler. Atelier Gelarto’nun lezzet buluşmaları başlıyor.
26.08.2021