All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 22.06.2021 Gucci ailesinin son üyesi Ataberk Kaçar

Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.

Gucci’nin en yeni parfümü Flora Gorgeous Gardenia’nın yüzü Miley Cyrus oldu. Fotoğrafçı Petra Colins tarafından çekilen ve yönetilen kampanya, şimdiden sosyal medyanın gündeminde yer alıyor. Miley Cyrus’u “hem rock’n roll, hem de eklektik bir ruha sahip” olarak tanımlayan kampanyanın kreatif direktörü Alessandro Michele, Miley’e olan hayranlığını da eklemeden geçmiyor. Gucci Beauty’nin yeni kokusunu çok iyi taşıyacağına emin olduğumuz Miley Cyrus’un yanı sıra Harry Styles, Gucci Mane gibi isimlerin de kampanyada yer alacağı edindiğimiz bilgiler arasında.

gucci
Miley Cyrus
Benzer İçerikler
Lifestyle Gucci ailesinin son üyesi Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.
22.06.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021
Moda İtalyan devi'nden müjde Ünlü İtalyan modaevi, birbirinden ünlü yüzlerle işbirliği içinde.
05.04.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Dijital etkinlik planlayıcısı: Bolomio Kusursuz bir düğün hayal ederken işlerin tam tıkırında gitmesini istemek hakkınız. “Düğün hazırlığı” cümlesinin bile sizi strese soktuğu bu dönemde bir yardıma ihtiyacınız olduğunda Bolomio imdadınıza yetişecek.
07.09.2021
Lifestyle #ALLtalks: Seçil Alkış 10:AM Shop'un kreatif direktörlüğünü yürüten Seçil Alkış, markanın eylül ayına özel çıkaracağı 'FLY ME' adındaki kolej ceketini ALL okuyucularıyla özel olarak paylaştı! Kemerlerinizi bağlayın, uzun bir yolculuğa çıkıyoruz!
31.08.2021
Lifestyle Lezzet içeren bir davet Keyifle bir araya gelinen bir buluşma ve keyifle deneyimlenen lezzetler. Atelier Gelarto’nun lezzet buluşmaları başlıyor.
26.08.2021