All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 15.09.2020 Gotham'ın yeni kurtarıcısı Merve Girgin

Geçmişte pek çok usta oyuncunun üstlendiği ikonik Batman rolünü bu sefer Robert Pattinson devralıyor.

Alacakaranlık serisi ile akıllarda yer eden Robert Pattinson,  son zamanlarda yıldızı yükselen isimlerden.  Uzun süredir bağımsız filmlerde boy gösteren oyuncu, farklı yapımlarda yer alarak oyunculuğunu kanıtlamaya devam ediyor. Son olarak sürekli ertelenen fakat nihayet vizyona giren Christopher Nolan’ın Tenet filminde büyük ses getirmeye hazırlanıyor. Şimdi ise DC evreninin yeni Batman’i olmanın heyecanını yaşıyor.  Maymunlar Cehennemi ve Cloverfield gibi filmlerden tanıdığımız yönetmen Matt Reeves, hatalar yapan, kusurlu ama aynı zamanda dünyanın en iyi dedektifi olabilecek bir Batman sunmaya hazırlandığını söyledi. Film, Batman’ in doğuşunu değil, hikayesinin karanlık yönlerini daha gotik bir açıdan ele alıyor. Fragmandan da göründüğü üzere, karşımızda playboy bir Bruce Wayne yok aksine üzgün ve intikam hırsı ile dolu bir Batman var.  Catwoman rolünde  Zoë Kravitz,  The Penguin rolünde Colin Farrel, The Riddler rolünde Paul Dano kadroda dikkat çeken isimlerden. Pandemi nedeniyle çekimleri ertelenen filmin 2021 yılında vizyona girmesi bekleniyor.  

Robert Pattinson
Batman
Benzer İçerikler
Moda Green Carpet Ödülleri sahiplerini buldu 4.Green Carpet Ödül töreni, dijital olarak gerçekleşerek ödülleri sahiplerine ulaştırdı
13.10.2020
Lifestyle Gotham'ın yeni kurtarıcısı Geçmişte pek çok usta oyuncunun üstlendiği ikonik Batman rolünü bu sefer Robert Pattinson devralıyor.
15.09.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021