All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 07.01.2021 Gossip Girl'ün yeni kadrosu belli oldu Merve Girgin

Manhattan’ın yüksek sosyetesinin yeni kadrosuyla tanışmaya ne dersiniz?

Yepyeni bir kadro ile yeniden çekilecek olan Gossip Girl, yakında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Geçen aylarda Metropolitan Müzesi’nin merdivenlerinde görüntülenen yeni kadro bizi çok heyecanlandırmıştı. HBO’nun dijital platformu HBO Max’de yayınlanacak olan dizinin 2021 yazında seyirciyle buluşması bekleniyor. Yeni versiyonun Gossip Girl’in devamı olmayacağını, karakter isimlerinin ve hikayenin tamamen değişeceğini biliyorduk. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından dizinin bazı karakterleri tanıtıldı ve onları niteleyen birer kelime paylaşıldı. İşte o isimler: Audrey Hope, Kate Keller, Akeno, Julien Calloway, Monet de Haan, Luna La, Max Wolfe, Zoya Lott. Detaylar için Gossip Girl’in sosyal medya hesabını inceleyebilirsiniz. 

 

gossip-girl
Benzer İçerikler
Lifestyle Gossip Girl'ün yeni kadrosu belli oldu Manhattan’ın yüksek sosyetesinin yeni kadrosuyla tanışmaya ne dersiniz?
07.01.2021
Lifestyle Gossip Girl geri dönüyor Manhattan'ın ayrıcalıklı gençlerinin hayatlarını izlediğimiz Gossip Girl yepyeni bir kadro ile dönüyor.
11.11.2020
Lifestyle Karşınızda Boobie Billie Dijital dünyanın yeni fenomeni Boobie Billie ile tanışın.
13.04.2020
Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021