All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 13.03.2020 Gossip Girl, sonunda! Yunus Başaran

Yıllardır, gelecek, geliyor, geldi dedikodularından sonra yayın platformu HBO, Gossip Girl’ün yenisinin 2020 yılı içinde yayınlanacağını açıkladı.

Gossip Girl basit bir dramadan çok daha fazlası. Bir kült haline gelen yapım, zengin-fakir arasındaki ilişki, gençlik sorunları, aile bağları gibi birçok konuya parmak basarken bunu gizemli karakterimiz Gossip Girl’ün ifşalarıyla görüyorduk. Sürprizler ve entrikalar ile dolu olan yapım sona erdiğinde fanlar devam ya da tekrar çekim için birçok kampanyaya imza attılar.

Geçtiğimiz yıllarda da Gossip Girl geliyor manşetleriyle ayyuka çıkan heyecanımız artık nihayete eriyor. HBO, dijital servisi HBO Max’de yayınlanacağını söylediği Gossip Girl için resmi açıklama yaparak 2020 yılında yayınlanacağını belirtti. Üstelik tek açıklama bu değildi. Bunun tekrar çekim olmayacağını, devam hikayesi olacağını da ekleyen HBO, yeni ekipte kimler olacağının bir kısmını da açıkladı. 

Chilling Adventures of Sabrina’dan Whitney Peak, Pretty Little Liars’dan Eli Brown, Rush Hour ve Doctor Sleep’ten Emily Alyn Lind, High Fidelty’den Thomas Doherty, Claws’tan Zion Moreno ve moda blogger’ı Tavi Gevinson gibi isimlere ek olarak dış ses olarak varlığını sürdürecek Kristen Bell açıklanan isimler. Blake Lively ve Leighton Meester’dan henüz açıklama gelmemişken Nate Archibald olarak hatırlanan Chace Crawford, teklif gelmediğini ama projede olmak istediğini belirtti. 

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Here for the new class of Manhattan’s elite.

Gossip Girl (@gossipgirl)'in paylaştığı bir gönderi (13 Şub, 2020, 7:45ös PST)

Gossip Girl
HBO
Blake Lively
Kristen Bell
Benzer İçerikler
Ünlüler Blake Lively’den kırmızı halı görünümleri 33. Yaşını kutlayan Blake Lively, Holllywood’un şık kadınları arasından yükselmeye devam ediyor.
28.08.2020
Ünlüler Yeni Diana: Kristen Stewart Twilight ile tanıdığımız Kristen Stewart’ın yeni rolü onu biraz zorlayabilir mi dersiniz? Zira eskilerin vampiri, şimdilerde gönüllerin prensesi Diana olmaya hazırlanıyor.
18.06.2020
Lifestyle Karşınızda Boobie Billie Dijital dünyanın yeni fenomeni Boobie Billie ile tanışın.
13.04.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Addresistanbul’un ilk buluşması Ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen Addresistanbul’un ilk buluşması, geniş bir kitleyle gelenekselleşmeyi amaçlıyor.
27.10.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020