All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 11.11.2020 Gossip Girl geri dönüyor Merve Girgin

Manhattan'ın ayrıcalıklı gençlerinin hayatlarını izlediğimiz Gossip Girl yepyeni bir kadro ile dönüyor.

Manhattan elitlerinin skandallarla dolu hayatını izlediğimiz Gossip Girl dizisinin yeni bir kadro ile çekildiği haberi büyük heyecan yaratmıştı. Serena Van Der Woodsen, Blair Waldof, Chuck Bass ve Dan Humphrey nam-ı diğer Yalnız Çocuk gibi ikonik karakterlere yer veren dizi 2007-12 yıları arasında büyük sükse yarattı. Manhattan’da yaşayan zengin gençlerin şatafatlı hayatlarını izlediğimiz dizide her bölüm bir skandal veya bir parti eksik olmazdı. Tabii Gossip Girl’ü de unutmamak lazım. İnsanların anonim bir şekilde haber yolladıkları Gossip Girl, ortaya çıkardığı sırlarla o zamanların sosyal medyası görevi görüyordu. Gossip Girl konuşup kıyafetler bahsetmemek ise haksızlık olur. Stilist Eric Daman’ın harika görünümler yarattığı dizi yüksek modanın nabzını tutar hale gelmişti.  

Tamamen yeni bir kadro ve yeni bir hikâye ile ekrana taşınmaya hazırlanan yeni Gossip Girl’den ilk görüntüler geldi. Blair ve Serena’nın klasik buluşma yeri Metropolitan Müzesi basamaklarında görüntülenen yeni kadro sosya medyada büyük etki yarattı. Yeni kadrodaki isimler Evan Mock, Eli Brown, Zión Moreno, Jordan Alexander, Tavi Gevinson, Emily Alyn Lind, Savannah Smith, Thomas Doherty, and Whitney Peak. Yeni isimlere yer veren diziden ilk set görüntüleri ise yeni Gossip Girl’ün nasıl olacağı konusunda merak uyandırdı. 

gossip-girl
Benzer İçerikler
Lifestyle Gossip Girl geri dönüyor Manhattan'ın ayrıcalıklı gençlerinin hayatlarını izlediğimiz Gossip Girl yepyeni bir kadro ile dönüyor.
11.11.2020
Lifestyle Karşınızda Boobie Billie Dijital dünyanın yeni fenomeni Boobie Billie ile tanışın.
13.04.2020
Lifestyle Gossip Girl, sonunda! Yıllardır, gelecek, geliyor, geldi dedikodularından sonra yayın platformu HBO, Gossip Girl’ün yenisinin 2020 yılı içinde yayınlanacağını açıkladı.
13.03.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 2020 Grammy adayları açıklandı Bu sene 63.sü düzenlenecek olan Grammy Ödül Töreni, müzik dünyasının en iyilerini seçiyor.
26.11.2020
Lifestyle Begum Khan dünyası Kol düğmeleri ile başladığı serüvene dünyanın birçok yerinde satış yapan bir marka olarak devam eden Begum Khan, marka bünyesindeki ikonik tasarımlarla bizleri yeni bir evrene davet ediyor.
24.11.2020
Lifestyle Gecenin unutulmaz performansları 48'si gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri töreni birçok eşsiz performansa ev yaptı. Sanatçıların aylarca çalıştığı sahne performansları ise adeta nefes kesti. Gecenin unutulmaz anlarına yakından bakalım.
24.11.2020