All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 24.09.2020 Gigi Hadid müjdeyi verdi Onur Özcan

Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.

25 yaşındaki genç model, kariyerine başladığı andan itibaren kariyer basamaklarını hızlıca tırmanmaya başladı. Elde ettiği başarı onu dünyanın en çok kazanan mankenleri arasına soktu. Gigi Hadid modellik kariyerinin dışında da kullandığı saç rengi, giysi tercihleri gibi konularla peşinden milyonları sürükledi. Moda haftalarının aranan ismi olmasının dışında birçok lüks markanın yüzü oldu.

Zayn Malik ile yaşadığı bir dargın bir barışık ilişki gündemi oldukça meşgul etti. İkilinin 2019 yılında birlikte katıldıkları Met Gala’daki görünümleri moda dünyasının unutulmazları arasına girmeyi başardı. Gigi Hadid hakkında sürekli hamilelik iddiaları öne sürülüyordu. Ünlü modelin gerçekten hamile olduğu haberi ise tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Ve beklenen haber bu sabah geldi. Gigi Hadid instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla bir kızı olduğu haberini tüm sevenlerine iletti. Hadid’in paylaşımı kısa bir süre içinde milyonlarca beğeni aldı.

Gigi Hadid
Zayn Malik
Benzer İçerikler
Moda Bella Hadid’in yeni yıl tercihi Michael Kors 2020 Holiday kampanyasında Bella Hadid bir yıldız gibi parladı.
13.11.2020
Lifestyle Gigi Hadid müjdeyi verdi Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.
24.09.2020
Moda Gigi Hadid’in yeni ikilisi Son zamanların en çok konuşulan iş birliği için Gigi Hadid perdeyi araladı.
14.09.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021