All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 24.09.2020 Gigi Hadid müjdeyi verdi Onur Özcan

Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.

25 yaşındaki genç model, kariyerine başladığı andan itibaren kariyer basamaklarını hızlıca tırmanmaya başladı. Elde ettiği başarı onu dünyanın en çok kazanan mankenleri arasına soktu. Gigi Hadid modellik kariyerinin dışında da kullandığı saç rengi, giysi tercihleri gibi konularla peşinden milyonları sürükledi. Moda haftalarının aranan ismi olmasının dışında birçok lüks markanın yüzü oldu.

Zayn Malik ile yaşadığı bir dargın bir barışık ilişki gündemi oldukça meşgul etti. İkilinin 2019 yılında birlikte katıldıkları Met Gala’daki görünümleri moda dünyasının unutulmazları arasına girmeyi başardı. Gigi Hadid hakkında sürekli hamilelik iddiaları öne sürülüyordu. Ünlü modelin gerçekten hamile olduğu haberi ise tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Ve beklenen haber bu sabah geldi. Gigi Hadid instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla bir kızı olduğu haberini tüm sevenlerine iletti. Hadid’in paylaşımı kısa bir süre içinde milyonlarca beğeni aldı.

Gigi Hadid
Zayn Malik
Benzer İçerikler
Lifestyle Gigi Hadid müjdeyi verdi Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.
24.09.2020
Moda Gigi Hadid’in yeni ikilisi Son zamanların en çok konuşulan iş birliği için Gigi Hadid perdeyi araladı.
14.09.2020
Ünlüler Fangirl’lüğün 10. yıl dönümü: One Direction Bundan tam 10 yıl önce X Factor UK ile One Direction aramıza katıldı ve Fangirl’lük de lügatımıza girdi.
24.07.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020
Lifestyle Billboard Ödül töreni gerçekleşti Geceye damga vuran isim tartışmasız Post Malone oldu.
16.10.2020
Lifestyle Yüksek hızlı etkinlik Apple bu sezon, pandemi sebebiyle üretim aşamasındaki yavaşlama sebebiyle beklenen yeni akıllı telefonları iPhone 12 ailesini bir ay gecikmeli lanse etti...
14.10.2020