All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 11.05.2020 Getir’den yardım maması Yunus Başaran

Evlerimizden yaptığımız alışveriş için en yakın arkadaşımız haline gelen Getir, sokak hayvanları için yeni bir proje başlattı; Yardım Maması.

Covid-19 pandemisi sebebiyle sosyal uzaklaşmaya, takiben haftasonu sokağa çıkma yasağına alıştık. Çoğunluğumuz marketlere giderek ihtiyaçlarımızı karşılıyoruz fakat bazılarımız yaşadığımız tedirginlik sebebiyle online alışveriş platformlarını tercih ediyor. O platformların öncülerinden olan Getir, bu süre zarfında hızlı hizmeti sebebiyle popülaritesini oldukça arttırdı. 

Kurulduğu ilk günden bu yana sokak hayvanları konusunda farkındalık projelerine imza atan ve destek veren Getir, yeni bir projeyle daha karşımızda. HAYTAP işbirliği ile hayata geçirilen Yardım Maması adındaki proje kapsamında HAYTAP’a mama bağışına bulunabiliyorsunuz. 2015 yılından bu yana Mama Gönder projesini sürdüren Getir, 50 ton mamayı HAYTAP’a ve dolayısıyla minik dostlarımıza ulaştırdı. Şimdi de yapacağınız her alışverişte, Evcil Hayvan kategorisinde bulunan Yardım Maması’nı sepete ekleyerek 5 TL değerindeki 1 kg’lık mamayı sokak hayvanlarına bağışlayabiliyorsunuz. Bu kadar basit.

Getir
Haytap
Yardım Maması
Benzer İçerikler
Lifestyle Eskiyi getir kampanyası başladı Apple’ın sessiz sedasız sitesinde lansmanını yaptığı minik dev iPhone SE, Türkiye’de satışa çıktı. Üstelik harika bir fırsatla...
01.06.2020
Lifestyle Getir’den yardım maması Evlerimizden yaptığımız alışveriş için en yakın arkadaşımız haline gelen Getir, sokak hayvanları için yeni bir proje başlattı; Yardım Maması.
11.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Warner Bros. müjdeyi verdi Charlie’nin Çikolata Fabrikası filminin büyülü dünyası yeniden bizlerle.
23.01.2021
Lifestyle Herkesin merak ettiği o isim Gigi Hadid ve Zayn Malik çifti kızlarının çok merak edilen ismini açıkladı.
22.01.2021
Lifestyle Netflix'e gelen yeni özellik Netflix ne izleyeceğine karar veremeyen kullanıcılarına yeni bir özellik sunmaya hazırlanıyor.
22.01.2021