All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 08.01.2021 Fleabag ve Styles bir arada Merve Girgin

Phoebe Waller-Bridge ve Harry Styles dans ve nostalji dolu bir klip ile yeni yılı karşılıyor.

Yeni yıla tatlı ve pozitif bir Harry Styles videosu ile başlamaya ne dersiniz? Kendisi ne zaman bir şey çıkarsa hayal kırıklığına uğramayacağımızı biliyoruz. Yeni müzik videosu "Treat People with Kindness" da umutla karşıladığımız yeni yıla harika bir başlangıç oldu bizim için. The Fleabag’den tanıdığımız Phoebe Waller-Bridge'in videoya misafir olması dizinin fanları için güzel bir sürpriz oldu. Yönetmenliğini Ben ve Gabe Turner’ın yaptığı müzik videosunun siyah beyaz olması da şarkıya ayrı bir hava katıyor. 

Gucci’nin marka elçisi Styles klipte de Gucci bir takım tercih ediyor. Harry Styles ve Phoebe Waller-Bridge eşliğinde sizi 30’ların gece kulüplerine davet ediyoruz. 

phoebe-waller-bridge
harry-styles
Benzer İçerikler
Lifestyle Gucci listenin en başında The Lyst Index raporu Q4’e göre 20’de kimler yer alıyor? Hangi markalar zirveye yaklaşırken hangileri listenin sonuna düştü? Detaylar sizlerle.
28.01.2021
Lifestyle Fleabag ve Styles bir arada Phoebe Waller-Bridge ve Harry Styles dans ve nostalji dolu bir klip ile yeni yılı karşılıyor.
08.01.2021
Lifestyle Friends kadınları bir arada! Jennifer Aniston, Courteney Cox ve Lisa Kudrow neden bir araya geldi?
27.07.2020
Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021