All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 26.06.2020 Fenty’nin çalma listeleri Yunus Başaran

Üç yakın arkadaştan Fenty’ye özel çalma listeleri hazırlandı.

Yüksek modanın hızlı koşucusu Fenty, Apple Music’teki kanalını üç çalma listesiyle kutluyor. Rihanna’nın kuruculuğunda ve kreatif direktörlüğünde hayata geçen Fenty, yenilikçi tavrıyla yeni jenerasyon arasında hızla sevildi. Hal böyle olunca markanın Z jenerasyonuna ayak uyduracak dijital projelerine ağırlık vereceği beli oldu. Şimdi ise Apple Music’te açılan yeni kanalı kutlamak adına Rihanna’nın üç yakın arkadaşı model Imaan Hammam, stilist ve Fenty Yaratıcı Direktör Vekili Jahleel Weaver ile müzisyen Steve Lacy’nin hazırladığı üç çalma listesi lanse edildi. Imaan’dan afrobeat, Hip Hop ve Dancehall ritimlerini, Jahleel’den Stevie Wonder gibi yıldızlardan 70’ler ezgileri ve Lacy’den ise disko, rock, latin ve Hip Hop karışımı bizleri selamlıyor.

Apple Music
Fenty
Rihanna
Imaan Hammam
Jahleel Weaver
Steve Lacy
Benzer İçerikler
Moda Rihanna’dan hayranlarına sürpriz! Rihanna SavageXFenty kampanyası için dört hayranı ile birlikte objektif karşısına geçti.
02.07.2020
Lifestyle Fenty’nin çalma listeleri Üç yakın arkadaştan Fenty’ye özel çalma listeleri hazırlandı.
26.06.2020
Lifestyle Yeni yapım: Vakıf Geçtiğimiz günlerde ilk dijital WWDC (Dünya Geliştiriciler Konferansı) 2020’yi gerçekleştiren Apple, etkinlik esnasında sabırsızlıkla beklediğimiz yeni orijinal Apple TV+ yapımının ilk fragmanını da yayınladı.
25.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Sevilen yapımdan yeni fragman Karanlık atmosferi ve ilginç hikayesiyle tüm dünyada sevenleri olan Into The Night’dan yeni tanıtım geldi.
01.07.2020
Lifestyle En başarılı 20 kadından biri Ogivly İstanbul CEO’su Emine Çubukçu’yu tebrik ediyoruz...
01.07.2020
Lifestyle Honor’ın gurur parçası Kablosuz kulaklık dünyasını domine etmeye hazırlanan Honor, geçtiğimiz aylarda lanse ettiği Magic Earbuds modeli artık Türkiye’de.
29.06.2020