All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 26.06.2020 Fenty’nin çalma listeleri Yunus Başaran

Üç yakın arkadaştan Fenty’ye özel çalma listeleri hazırlandı.

Yüksek modanın hızlı koşucusu Fenty, Apple Music’teki kanalını üç çalma listesiyle kutluyor. Rihanna’nın kuruculuğunda ve kreatif direktörlüğünde hayata geçen Fenty, yenilikçi tavrıyla yeni jenerasyon arasında hızla sevildi. Hal böyle olunca markanın Z jenerasyonuna ayak uyduracak dijital projelerine ağırlık vereceği beli oldu. Şimdi ise Apple Music’te açılan yeni kanalı kutlamak adına Rihanna’nın üç yakın arkadaşı model Imaan Hammam, stilist ve Fenty Yaratıcı Direktör Vekili Jahleel Weaver ile müzisyen Steve Lacy’nin hazırladığı üç çalma listesi lanse edildi. Imaan’dan afrobeat, Hip Hop ve Dancehall ritimlerini, Jahleel’den Stevie Wonder gibi yıldızlardan 70’ler ezgileri ve Lacy’den ise disko, rock, latin ve Hip Hop karışımı bizleri selamlıyor.

Apple Music
Fenty
Rihanna
Imaan Hammam
Jahleel Weaver
Steve Lacy
Benzer İçerikler
ALL Men Savage X Fenty’den ilk adım Müzik dünyasındaki başarısının ardından moda dünyasında da başarı yakalayan Rihanna, perspektifini genişlettiği yeni koleksiyonu ile büyülüyor.
28.09.2020
Lifestyle SavagexFenty vol.2 geliyor! Rihanna, Savage X Fenty Sonbahar-Kış 2020 koleksiyonunu özel isimlerin katılımıyla tanıtacak.
18.09.2020
Lifestyle Apple’ın mavi detayları Apple’ın büyük etkinliği gerçekleşti.
15.09.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Watsons Ödülleri sahiplerine kavuştu Pandemi sebebiyle online gerçekleşen ödül törenleri arasına Watsons Ödülleri de eklendi.
24.09.2020
Lifestyle Gigi Hadid müjdeyi verdi Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.
24.09.2020
Lifestyle Billboard Müzik Ödülleri yaklaşıyor Adaylar belirlendi, kimlerin kazanacağı ise merak konusu.
23.09.2020