All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 01.07.2020 En başarılı 20 kadından biri Yunus Başaran

Ogivly İstanbul CEO’su Emine Çubukçu’yu tebrik ediyoruz...

Ad Age tarafından Avrupa genelinde medya, pazarlama ve reklam dünyasının nabzını tutan Women to Watch Eurpoe 2020 ödülleri sahiplerini buldu. Verilen ödüller arasında ise ülkemizden de başarılı bir isim yer alarak bizleri gururlandırdı. Ogivly İstanbul isimli ajansın CEO’su Emine Çubukçu’nun girdiği liste, geçtiğimiz yıl içerisinde önemli işlere imza atan Avrupa’nın en başarılı 20 kadınından oluşuyor. 

“Avrupa genelindeki kadınların başarılarını kutlayan bu listede yer almaktan ve Türkiye’yi temsil etmekten büyük onur duydum. Ancak bildiğim bir şey var ki, bu ödüller hiçbir zaman tek kişinin başarısını yansıtmıyor. Arkanızda size inanan, güvenen ve destek veren insanlar olması çok önemli. Çünkü kanatlarınızın altındaki rüzgar ne kadar güçlü ise o kadar yükseğe uçabilirsiniz. Ajans olarak başarımızı teyit eden bu ödül için tüm Ogilvy İstanbul ailesine teşekkür ederim” sözleriyle Emine Çubukçu, gururunu paylaşırken yeni sezonda da hız kesmeden çalışmaya devam edeceklerinin sinyallerini verdi. Tebrikler!

Ogivly
Ad Age
Women to Watch
Emine Çubukçu
Benzer İçerikler
Moda İkonik saat şimdi bronz Longines Legend Diver Watch, modern çağa ayak uydurmaya devam ederken cazibesini de arttırıyor.
22.01.2021
Lifestyle Apple’ın mavi detayları Apple’ın büyük etkinliği gerçekleşti.
15.09.2020
Ünlüler Kadın dayanışmasının gücü Ülkemizde her geçen gün artan kadına şiddete farkındalık yaratmak ve bir olmak için hafta sonu Instagram’da başlatılan meydan okumaya dünyadaki diğer kadınlarda destek vererek dayanışma zinciri oluşturdu.
29.07.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021