All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 01.07.2020 En başarılı 20 kadından biri Yunus Başaran

Ogivly İstanbul CEO’su Emine Çubukçu’yu tebrik ediyoruz...

Ad Age tarafından Avrupa genelinde medya, pazarlama ve reklam dünyasının nabzını tutan Women to Watch Eurpoe 2020 ödülleri sahiplerini buldu. Verilen ödüller arasında ise ülkemizden de başarılı bir isim yer alarak bizleri gururlandırdı. Ogivly İstanbul isimli ajansın CEO’su Emine Çubukçu’nun girdiği liste, geçtiğimiz yıl içerisinde önemli işlere imza atan Avrupa’nın en başarılı 20 kadınından oluşuyor. 

“Avrupa genelindeki kadınların başarılarını kutlayan bu listede yer almaktan ve Türkiye’yi temsil etmekten büyük onur duydum. Ancak bildiğim bir şey var ki, bu ödüller hiçbir zaman tek kişinin başarısını yansıtmıyor. Arkanızda size inanan, güvenen ve destek veren insanlar olması çok önemli. Çünkü kanatlarınızın altındaki rüzgar ne kadar güçlü ise o kadar yükseğe uçabilirsiniz. Ajans olarak başarımızı teyit eden bu ödül için tüm Ogilvy İstanbul ailesine teşekkür ederim” sözleriyle Emine Çubukçu, gururunu paylaşırken yeni sezonda da hız kesmeden çalışmaya devam edeceklerinin sinyallerini verdi. Tebrikler!

Ogivly
Ad Age
Women to Watch
Emine Çubukçu
Benzer İçerikler
Ünlüler Kadın dayanışmasının gücü Ülkemizde her geçen gün artan kadına şiddete farkındalık yaratmak ve bir olmak için hafta sonu Instagram’da başlatılan meydan okumaya dünyadaki diğer kadınlarda destek vererek dayanışma zinciri oluşturdu.
29.07.2020
Lifestyle En başarılı 20 kadından biri Ogivly İstanbul CEO’su Emine Çubukçu’yu tebrik ediyoruz...
01.07.2020
Lifestyle Samsung’dan altın tavsiyeler Koronavirüs pandemisi esnasında evde kal çağrısında bulunup bize harika fırsatlar sunan bir diğer isim ise Samsung oluyor.
15.04.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Instagram Reels artık Türkiye’de Instagram, Tiktok karşısındaki beklenen hamlesi Reels özelliği artık ülkemizde...
06.08.2020
Lifestyle Virgil Abloh’dan yeni hesap Virgil Abloh’tan yeni bir Instagram hesabı geldi.
05.08.2020
Lifestyle Çığlık 5 geliyor Efsanevi korku filminin yenisi, ilk filmden tam 25 yıl sonra beyazperdede olacak.
04.08.2020