All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 14.05.2020 Emily Ratajkowski'den kitap geliyor! Bağlan Keskin

Ünlü oyuncu denemelerden oluşan bir kitap hazırlıyor.

Herkes koronavirüs döneminde kendini başka bir şekilde oyalıyor. Emily Ratajkowski de evde kaldığı dönemde denemelerden oluşan bir kitap yazdığını söylediği. 28 yaşındaki oyuncu şu ana kadar 160 sayfa yazmış bile. Deneme tarzı yazılardan oluşan kitap Emily’nin günlüğü niteliğinde ancak yazılarının politik bir yönü olduğunu da ekliyor. 10 yazıdan oluşan kitabının satırlarının mükemmel olması içinden geleni yapıyormuş. Bir yayın evi ile de çalışmaya başlayan ünlü yıldız yazmanın karantina döneminde kendisinin pandemi ile bir baş etme yöntemi olduğunu da belirtmiş.            

Emily Ratajkowski
Kitap
Benzer İçerikler
Ünlüler Yeni sarışın: Emily Ratajkowski Stiliyle de adından sıkça söz ettiren başarılı model, köklü bir değişikliğe giderek saçlarını sarıya boyattı.
24.06.2020
Lifestyle Emily Ratajkowski'den kitap geliyor! Ünlü oyuncu denemelerden oluşan bir kitap hazırlıyor.
14.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021