All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 12.05.2020 Eğlenceli Zoom arka planları Timur Can Ersoy

Katıldığınız Zoom toplantıları ve partilerinde arkadaşlarınızın eğlenceli bulacağı arka planları sizin için topladık.

İsterseniz ciddi bir iş toplantısında olun ya da arkadaşlarınızla eğlenceli bir Zoom görüşmesinde olun, hepsi için bir arka plan önerimiz var. Zoom hesabınızı oluşturduktan sonra arka planınızı oluşturmak son derece basit. Uygulamanın kendi birkaç arka planı var zaten fakat işin eğlenceli boyutunu düşünürsek dilediğiniz kadar arka plan yüklemekte özgürsünüz. Sonuçta her zaman yatak odanızda ya da oturma odanızda gözükmek sıkıcı olabilir. Eğlenceli Zoom arka planlarınızla arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızı etkilemek için önerilerimizle karşınızdayız.

ZOOM
TEKNOLOJI
Benzer İçerikler
Moda Stil Zoom: Zendaya Disney'in sevilen yıldızının stili mercek altında.
02.06.2020
Lifestyle Eğlenceli Zoom arka planları Katıldığınız Zoom toplantıları ve partilerinde arkadaşlarınızın eğlenceli bulacağı arka planları sizin için topladık.
12.05.2020
Lifestyle İzole dünyadaki fırsatlar Eski düzen olarak adlandırdığımız ofis hayatı geride kaldı. Artık birçoğumuz sosyal uzaklaşma esnasında evden çalışıyoruz. Dijital dünyanın nimetleri ise önümüzde.
25.03.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Billboard Ödül töreni gerçekleşti Geceye damga vuran isim tartışmasız Post Malone oldu.
16.10.2020
Lifestyle Yüksek hızlı etkinlik Apple bu sezon, pandemi sebebiyle üretim aşamasındaki yavaşlama sebebiyle beklenen yeni akıllı telefonları iPhone 12 ailesini bir ay gecikmeli lanse etti...
14.10.2020
Lifestyle MBFWİ heyecanı başladı! Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un 15. sezonu bugün başlıyor. Heyecanla beklenen defileler, özel söyleşiler ve daha fazlası sizlerle...
12.10.2020