All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 12.05.2020 Eğlenceli Zoom arka planları Timur Can Ersoy

Katıldığınız Zoom toplantıları ve partilerinde arkadaşlarınızın eğlenceli bulacağı arka planları sizin için topladık.

İsterseniz ciddi bir iş toplantısında olun ya da arkadaşlarınızla eğlenceli bir Zoom görüşmesinde olun, hepsi için bir arka plan önerimiz var. Zoom hesabınızı oluşturduktan sonra arka planınızı oluşturmak son derece basit. Uygulamanın kendi birkaç arka planı var zaten fakat işin eğlenceli boyutunu düşünürsek dilediğiniz kadar arka plan yüklemekte özgürsünüz. Sonuçta her zaman yatak odanızda ya da oturma odanızda gözükmek sıkıcı olabilir. Eğlenceli Zoom arka planlarınızla arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızı etkilemek için önerilerimizle karşınızdayız.

ZOOM
TEKNOLOJI
Benzer İçerikler
Moda Stil Zoom: Zendaya Disney'in sevilen yıldızının stili mercek altında.
02.06.2020
Lifestyle Eğlenceli Zoom arka planları Katıldığınız Zoom toplantıları ve partilerinde arkadaşlarınızın eğlenceli bulacağı arka planları sizin için topladık.
12.05.2020
Lifestyle İzole dünyadaki fırsatlar Eski düzen olarak adlandırdığımız ofis hayatı geride kaldı. Artık birçoğumuz sosyal uzaklaşma esnasında evden çalışıyoruz. Dijital dünyanın nimetleri ise önümüzde.
25.03.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 2. sezonuyla Dirty John Gerçek olaylardan esinlenen Dirty John, bu sefer başka bir olayı 2.sezonuna yansıtıyor.
04.06.2020
Lifestyle Anatoli’den heyecanlandıran haber Dünyaca ünlü dekorasyon ve tasarım markası Michael Aram, Anatoli aracılığıyla ülkemize giriş yaptı.
04.06.2020
Lifestyle William ve Kate belgeseli Prens William ve Kate Middleton için yepyeni bir belsegel geliyor. Adı da William & Kate: Too Good to be True?
03.06.2020