All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 10.06.2020 Düğünlerde sanal dönem Abdullah Yazıc

Düğünlerin getirdiği stres pek de sosyalleşmek istemeyen konuklar için çevrimiçi bir kutlamaya dönüştü.

Yeni normal düzene alışmaya çalışırken hayatımızın en özel anlarına da güncelleme geldi. Artık üzerine saatlerce düşündüğümüz düğün mekanları yerini Zoom gibi iletişim platformlarına bıraktı. Bu yeni düzen için seyahat zahmetinden kurtulsak da hala “ne giyeceğim?” sorusuyla karşı karşıyayız.

Öncelikle saatlerce üzerinde durmak zorunda olduğumuz ve oldukça yorucu topuklu ayakkabılarımızdan kurtulabiliriz. Fakat bu özel an için saygımızı gösterecek kıyafetler seçmek hala sorumluluklarımız arasında. İlginç yakalar ve omuz detayları bizi ön kameramızdan görenler için havalı bir tercih olacaktır. Floral desenlerin yanında düz renkleri de tercih edebiliriz fakat küpe ve saç aksesuarlarımızla hala bu düğüne önem verdiğimizi göstermeliyiz. Beyaz giymeme kuralına da uyduğumuz takdirde yeni kutlama törenine katılmak için oldukça fazla seçeneğe sahibiz. Gülümsemekten yorulur ya da acil bir işiniz çıkarsa kötü bir wi-fi bağlantısı her zaman yardımınıza koşabilir.

DUGUN
Benzer İçerikler
Lifestyle Düğünlerde sanal dönem Düğünlerin getirdiği stres pek de sosyalleşmek istemeyen konuklar için çevrimiçi bir kutlamaya dönüştü.
10.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle iPhone 12 ile çekilenler Apple’ın son amiral gemileri iPhone 12 ailesi tarafından çekilmiş fotoğraflar yayınlandı.
21.01.2021
Lifestyle Super Mario Bros. 35. yıl özel Nintendo, Super Mario’nun ikonik renklerini hazırladığı özel koleksiyona yansıtıyor.
20.01.2021
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021