All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 14.12.2020 Doğa dostu maske Salih Devrim

Pamuklu dokusu ve yıkanabilir özelliğiyle Maisonnette maskeleri yılbaşına özel bir konsept sunuyor.

Maisonette, farklı renklere ve desenlere sahip maskeleriyle yılbaşı için eğlenceli alternatifler sunuyor. Kırmızı ve lacivert renkler ile tasarlanan maskeler hem kadınlar, hem de erkekler için farklıseçenekler oluşturuyor. Terlemeye, alerjiye ve kötü kokuya neden olan sentetikleri içermeyen ürünün yüzde 98’i pamuktan, yüzde 2’si ise elastandan oluşuyor. 15 defa yıkanabilir özelliğiyle hem tasarruf sağlıyor, hem de doğayı koruyor. Maisonette’in pamuklu yüz maskesi, ayarlanabilen burun klipsi sayesinde tüm yüz şekillerine uyum sağlayabiliyor.Tekstil İşletmeleri tesislerinde üretilen maskelerin 40-60 derecede yıkanabilme özelliği markanın çevrecilik anlayışını vurguluyor. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021