All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 22.05.2020 DJ'lerden farkındalık projesi Timur Can Ersoy

50 yerli DJ, Life From İstanbul projesi için bir araya geldi.

Koronavirüs salgınından en çok etkilenen sektörlerden biri hiç şüphesiz eğlence sektörü... Kalabalık ortamlarda eğlenceye bir süreliğine tüm dünya olarak ara verdik. Ancak sektör çalışanları yeni yarattıkları proje ile eğlenceyi evimize getirme kararı aldı. Yeni oluşturulan Life From İstanbul projesi, dijital kanallar üzerinden elektronik müzik severlerle buluşuyor. 50’ye yakın DJ’in performansını Youtube kanalından yayınlayan Life From İstanbul, önümüzdeki günlerde ise Alan Cutt, Alican, Arman Akıncı, Asena Hayal, Avni Ertepe, Aytek Dorken, Barış Bergiten, Cansu Aybar, Cem G, Cengiz Can, Cervus, Charlie Can7, Cihangir Çınar, Cure-shot, Dora Bakan, Doruk, Ece Özel, Eren Eren, Evrim, Ferhat Albayrak, Göktuğ Yanık, Grafin, Günce Acı, Havantepe, Hayko, Junior, Konuralp Koçoğlu ,Mabbas ,Mayakan ,Mertkan Akd, Mr. Noname, Murat Uncuoğlu, Oceanvs Orientalis, Orenda, Oz-E, Rapunkel, RG, Riza Gobelez, Rubsilent, Sallı, Semih Akay, Tangun, Temmuzda, Timuçin Coşkun, Tolga Fidan, Tufan Demir, Tutan, Umutcan Genç, Vasil Vingas ve Y.UNAN olmak üzere 50’den fazla ismi de dijital kanallarında ağırlamaya hazırlanıyor. Life From İstanbul’un kurumsal destekçileri arasında Lucca, The Sail Loft,  RX, Retro Society, MiniMüzikhol, Mentha Nova, Birdy Pera, Sumahan gibi mekanlar ve Klein Entertainment, Soul Revue, Beat The Night Turkish Edits, Label Project, Housekeeper, Monkey Project gibi organizasyonlar yer alıyor. Siz de bu projeye destek olmak ve evde eğlenceye kaldığınız yerden devam etmek isterseniz buradan canlı performansları takip edebilirsiniz.

MÜZİK
EĞLENCE
Son Eklenenler
Lifestyle Instagram para kazandırmaya hazırlanıyor Instagram birçok yeniliğini ilk önce kısıtlı bir bölgeye açıyor. Oradan aldığı tepkiler ve verime göre de tüm dünyaya lanse ediyor. Biz, ülke olarak genel olarak bu ilk deneme alanında olmuyorduk. Şimdiye kadar!
30.05.2020
Lifestyle Chromatica yayınlandı Lady Gaga’nın yeni albümü Chromatica yayınlandı.
29.05.2020
Lifestyle adidas sizleri dayanışmaya davet ediyor Evde spor yaparak Covid-19 Fonu’na bağış yapabileceğinizi biliyor muydunuz?
29.05.2020