All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 29.05.2020 Chromatica yayınlandı Yunus Başaran

Lady Gaga’nın yeni albümü Chromatica yayınlandı.

2016’da yayınlanan 5. stüdyo albümü Joanne ile istediği tepkiyi alamayan Lady Gaga, kariyerine oyunculuk ve güzellik sektörüyle devam ediyordu. Birden fazla sektörde var olmak Hollywood yıldızlarının büyük özelliği haline gelen şu günlerde Gaga’nın 6. stüdyo albümü Chromatica yayınlandı. 

Lady Gaga’nın Chromatica albümünden ilk yayınladığı Stupid Love şarkısı fanları tarafından oldukça sevilmişti. Hemen ardından Ariana grande ile birlikte kaydettikleri rain On Me de heyecanları körüklemişti. İlk iki şarkıya dayanarak Artpop albümünden yıllar sonra ilk kez pop müziğe geçiş yaptığı belli olan Lady Gaga’nın Chromatica’sı dün akşam saatlerinde dijital müzik servislerinde yayınlandı. İlk anlardan beri en çok konuşulan konu olan yeni albüm beklenenleri karşılamışa benziyor. Albümde Kpop müziğin yıldız grubu BLACKPINK’e de yer veren Gaga, sanıyoruz ki gözünü Uzak Doğu’ya dikti.

 

Lady Gaga
Ariana Grande
Chromatica
Rain On Me
Gaga’nın yeni albümü çıktı
Chromatica yayınlandı
Kpop
Benzer İçerikler
Moda Zamansızlığın tarifi La Grande Classique de Longines, geçmişteki mirasından beslenerek zamanın sınırlarını yeniden çiziyor.
18.03.2021
Kültür-Sanat Lady Gaga'dan House of Gucci paylaşımı Ödüllü bir oyuncu haline gelen Lady Gaga şimdilerde İtalya'da yer alacağı ikinci büyük proje için çekimde.
11.03.2021
Moda Altın Küre Ödülleri kırmızı halı Altın Küre Ödülleri'nin unutulmaz kırmızı halı görünümleri sizlerle. Sizin favoriniz hangisi?
05.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021