All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 29.05.2020 Chromatica yayınlandı Yunus Başaran

Lady Gaga’nın yeni albümü Chromatica yayınlandı.

2016’da yayınlanan 5. stüdyo albümü Joanne ile istediği tepkiyi alamayan Lady Gaga, kariyerine oyunculuk ve güzellik sektörüyle devam ediyordu. Birden fazla sektörde var olmak Hollywood yıldızlarının büyük özelliği haline gelen şu günlerde Gaga’nın 6. stüdyo albümü Chromatica yayınlandı. 

Lady Gaga’nın Chromatica albümünden ilk yayınladığı Stupid Love şarkısı fanları tarafından oldukça sevilmişti. Hemen ardından Ariana grande ile birlikte kaydettikleri rain On Me de heyecanları körüklemişti. İlk iki şarkıya dayanarak Artpop albümünden yıllar sonra ilk kez pop müziğe geçiş yaptığı belli olan Lady Gaga’nın Chromatica’sı dün akşam saatlerinde dijital müzik servislerinde yayınlandı. İlk anlardan beri en çok konuşulan konu olan yeni albüm beklenenleri karşılamışa benziyor. Albümde Kpop müziğin yıldız grubu BLACKPINK’e de yer veren Gaga, sanıyoruz ki gözünü Uzak Doğu’ya dikti.

 

Lady Gaga
Ariana Grande
Chromatica
Rain On Me
Gaga’nın yeni albümü çıktı
Chromatica yayınlandı
Kpop
Benzer İçerikler
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Güzellik Yeni yıl heyecanı Sephora, hem kendini, hem de sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için heyecan verici kampanyalar hazırladı
09.12.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021
Lifestyle Minik canavarlara renkli dünya Tasarımların tatlılığına mı yoksa modellerin sevimliliğine mi değinsek, bilemedik!
18.01.2021
Lifestyle 18-24 Ocak burç yorumları Eğitmen ve danışman Astrolog Nigar Bostan yeni hafta burçlarını yorumluyor.
18.01.2021