All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 29.05.2020 Chromatica yayınlandı Yunus Başaran

Lady Gaga’nın yeni albümü Chromatica yayınlandı.

2016’da yayınlanan 5. stüdyo albümü Joanne ile istediği tepkiyi alamayan Lady Gaga, kariyerine oyunculuk ve güzellik sektörüyle devam ediyordu. Birden fazla sektörde var olmak Hollywood yıldızlarının büyük özelliği haline gelen şu günlerde Gaga’nın 6. stüdyo albümü Chromatica yayınlandı. 

Lady Gaga’nın Chromatica albümünden ilk yayınladığı Stupid Love şarkısı fanları tarafından oldukça sevilmişti. Hemen ardından Ariana grande ile birlikte kaydettikleri rain On Me de heyecanları körüklemişti. İlk iki şarkıya dayanarak Artpop albümünden yıllar sonra ilk kez pop müziğe geçiş yaptığı belli olan Lady Gaga’nın Chromatica’sı dün akşam saatlerinde dijital müzik servislerinde yayınlandı. İlk anlardan beri en çok konuşulan konu olan yeni albüm beklenenleri karşılamışa benziyor. Albümde Kpop müziğin yıldız grubu BLACKPINK’e de yer veren Gaga, sanıyoruz ki gözünü Uzak Doğu’ya dikti.

 

Lady Gaga
Ariana Grande
Chromatica
Rain On Me
Gaga’nın yeni albümü çıktı
Chromatica yayınlandı
Kpop
Benzer İçerikler
Lifestyle MTV VMA 2020 performansları MTV Video Müzik Ödülleri ünlü isimlerin büyüleyici performanslarına ev sahipliği yaptı
02.09.2020
Lifestyle MTV VMA kazananlar MTV VMA 2020’nin kazananları...
31.08.2020
Güzellik Ariana Grande’den yeni parfüm Pop müziğin gözdesi yepyeni bir parfüm lanse edeceğinin müjdesini verdi.
10.08.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Watsons Ödülleri sahiplerine kavuştu Pandemi sebebiyle online gerçekleşen ödül törenleri arasına Watsons Ödülleri de eklendi.
24.09.2020
Lifestyle Gigi Hadid müjdeyi verdi Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.
24.09.2020
Lifestyle Billboard Müzik Ödülleri yaklaşıyor Adaylar belirlendi, kimlerin kazanacağı ise merak konusu.
23.09.2020