All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 08.04.2020 Chris Hemsworth Netflix’te! Yunus Başaran

En sevdiğiniz Hemsworth kardeş kim? Benimki Chris Hemsworth. 36 yaşındaki oyuncu şimdi Netflix’te.

Tanrının özene bezene yarattığı kardeşler Hemsworth Bros hepimizin rüyalarını düşlüyorlar yalan değil. Bazen küçük kardeş Luke Hemsworth’e gönlüm kaysa da aslında favorim Chris Hemsworth. Yani canımız sevgili Thor’umuz. 36 yaşındaki oyuncu yepyeni bir proje ile geri geliyor. Hem de evlerimizin içine! Netflix’in yeni aksiyon filmi Extraction’da kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir asker olarak karşımıza çıkıyor. Bir rehine görevinde olan Tyler Rake’in canlandıran oyuncunun çok fazla aksiyon sahnesi var. Ve bu sahnelere hazırlanmak için en büyük motivasyonu su altında yoga yapmakmış. Keşke o su altı görüntülerini de yayınlasalar değil mi?         

 

Chris Hemsworth
netflix
Extraction
Benzer İçerikler
Lifestyle Chris Hemsworth Netflix’te! En sevdiğiniz Hemsworth kardeş kim? Benimki Chris Hemsworth. 36 yaşındaki oyuncu şimdi Netflix’te.
08.04.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 13 Reasons Why oyuncuları Instagram’da neler yapıyor? 5 Haziran Cuma günü son sezonu Netflix’e gelen 13 Reasons Why oyuncuları Instagram’da neler yapıyor?
05.06.2020
Lifestyle 2. sezonuyla Dirty John Gerçek olaylardan esinlenen Dirty John, bu sefer başka bir olayı 2.sezonuna yansıtıyor.
04.06.2020
Lifestyle Anatoli’den heyecanlandıran haber Dünyaca ünlü dekorasyon ve tasarım markası Michael Aram, Anatoli aracılığıyla ülkemize giriş yaptı.
04.06.2020