All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 08.04.2020 Chris Hemsworth Netflix’te! Yunus Başaran

En sevdiğiniz Hemsworth kardeş kim? Benimki Chris Hemsworth. 36 yaşındaki oyuncu şimdi Netflix’te.

Tanrının özene bezene yarattığı kardeşler Hemsworth Bros hepimizin rüyalarını düşlüyorlar yalan değil. Bazen küçük kardeş Luke Hemsworth’e gönlüm kaysa da aslında favorim Chris Hemsworth. Yani canımız sevgili Thor’umuz. 36 yaşındaki oyuncu yepyeni bir proje ile geri geliyor. Hem de evlerimizin içine! Netflix’in yeni aksiyon filmi Extraction’da kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir asker olarak karşımıza çıkıyor. Bir rehine görevinde olan Tyler Rake’in canlandıran oyuncunun çok fazla aksiyon sahnesi var. Ve bu sahnelere hazırlanmak için en büyük motivasyonu su altında yoga yapmakmış. Keşke o su altı görüntülerini de yayınlasalar değil mi?         

 

Chris Hemsworth
netflix
Extraction
Benzer İçerikler
Lifestyle Chris Hemsworth Netflix’te! En sevdiğiniz Hemsworth kardeş kim? Benimki Chris Hemsworth. 36 yaşındaki oyuncu şimdi Netflix’te.
08.04.2020
Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021