All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 02.05.2020 ÇABA'dan dijital Kermes Timur Can Ersoy

ÇABA Derneği’nin gelirini sosyal sorumluluk ve eğitim projelerine aktarmak üzere her yıl düzenlediği Alışveriş Şenliği bu yıl bir ilke imza atarak, dijitale taşınıyor.

Toplumun ihtiyaç duyulan her alanında gerçekleştirdiği yardım faaliyetleriyle bugüne kadar pek çok projeye imza atan ÇABA Derneği’nin gelenekselleşen kermes etkinliği bu yıl tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Hepsiburada iş birliğinde online olarak gerçekleştiriliyor.

ÇABA Derneği Geleneksel Alışveriş Şenliği, 2 Mayıs itibarıyla Hepsiburada üzerinde açılacak olan “ÇabaBurada” mağazasıyla satışları gerçekleştirecek. ÇabaBurada’nın özel tasarımcı, marka ve ürünleri yıl sonuna kadar satışta olacak. Her sene baharı birlikte karşılayan ÇABA Derneği gönüllüleri bu kez online olarak çocuklar için Çaba’lıyor.

KERMES
YARDIM
CABA
Benzer İçerikler
Lifestyle ÇABA'dan dijital Kermes ÇABA Derneği’nin gelirini sosyal sorumluluk ve eğitim projelerine aktarmak üzere her yıl düzenlediği Alışveriş Şenliği bu yıl bir ilke imza atarak, dijitale taşınıyor.
02.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle iPhone 12 ile çekilenler Apple’ın son amiral gemileri iPhone 12 ailesi tarafından çekilmiş fotoğraflar yayınlandı.
21.01.2021
Lifestyle Super Mario Bros. 35. yıl özel Nintendo, Super Mario’nun ikonik renklerini hazırladığı özel koleksiyona yansıtıyor.
20.01.2021
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021