All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 02.05.2020 ÇABA'dan dijital Kermes Timur Can Ersoy

ÇABA Derneği’nin gelirini sosyal sorumluluk ve eğitim projelerine aktarmak üzere her yıl düzenlediği Alışveriş Şenliği bu yıl bir ilke imza atarak, dijitale taşınıyor.

Toplumun ihtiyaç duyulan her alanında gerçekleştirdiği yardım faaliyetleriyle bugüne kadar pek çok projeye imza atan ÇABA Derneği’nin gelenekselleşen kermes etkinliği bu yıl tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Hepsiburada iş birliğinde online olarak gerçekleştiriliyor.

ÇABA Derneği Geleneksel Alışveriş Şenliği, 2 Mayıs itibarıyla Hepsiburada üzerinde açılacak olan “ÇabaBurada” mağazasıyla satışları gerçekleştirecek. ÇabaBurada’nın özel tasarımcı, marka ve ürünleri yıl sonuna kadar satışta olacak. Her sene baharı birlikte karşılayan ÇABA Derneği gönüllüleri bu kez online olarak çocuklar için Çaba’lıyor.

KERMES
YARDIM
CABA
Benzer İçerikler
Lifestyle ÇABA'dan dijital Kermes ÇABA Derneği’nin gelirini sosyal sorumluluk ve eğitim projelerine aktarmak üzere her yıl düzenlediği Alışveriş Şenliği bu yıl bir ilke imza atarak, dijitale taşınıyor.
02.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Virgil Abloh’dan yeni hesap Virgil Abloh’tan yeni bir Instagram hesabı geldi.
05.08.2020
Lifestyle Çığlık 5 geliyor Efsanevi korku filminin yenisi, ilk filmden tam 25 yıl sonra beyazperdede olacak.
04.08.2020
Lifestyle Yaz Notaları’yla hareketlenelim Apple Music kullanıcılarının sevdiği müzik listelerine bir yenisi eklendi; Yaz Notaları.
29.07.2020