All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 02.05.2020 ÇABA'dan dijital Kermes Timur Can Ersoy

ÇABA Derneği’nin gelirini sosyal sorumluluk ve eğitim projelerine aktarmak üzere her yıl düzenlediği Alışveriş Şenliği bu yıl bir ilke imza atarak, dijitale taşınıyor.

Toplumun ihtiyaç duyulan her alanında gerçekleştirdiği yardım faaliyetleriyle bugüne kadar pek çok projeye imza atan ÇABA Derneği’nin gelenekselleşen kermes etkinliği bu yıl tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Hepsiburada iş birliğinde online olarak gerçekleştiriliyor.

ÇABA Derneği Geleneksel Alışveriş Şenliği, 2 Mayıs itibarıyla Hepsiburada üzerinde açılacak olan “ÇabaBurada” mağazasıyla satışları gerçekleştirecek. ÇabaBurada’nın özel tasarımcı, marka ve ürünleri yıl sonuna kadar satışta olacak. Her sene baharı birlikte karşılayan ÇABA Derneği gönüllüleri bu kez online olarak çocuklar için Çaba’lıyor.

KERMES
YARDIM
CABA
Benzer İçerikler
Lifestyle ÇABA'dan dijital Kermes ÇABA Derneği’nin gelirini sosyal sorumluluk ve eğitim projelerine aktarmak üzere her yıl düzenlediği Alışveriş Şenliği bu yıl bir ilke imza atarak, dijitale taşınıyor.
02.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Billboard Ödül töreni gerçekleşti Geceye damga vuran isim tartışmasız Post Malone oldu.
16.10.2020
Lifestyle Yüksek hızlı etkinlik Apple bu sezon, pandemi sebebiyle üretim aşamasındaki yavaşlama sebebiyle beklenen yeni akıllı telefonları iPhone 12 ailesini bir ay gecikmeli lanse etti...
14.10.2020
Lifestyle MBFWİ heyecanı başladı! Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un 15. sezonu bugün başlıyor. Heyecanla beklenen defileler, özel söyleşiler ve daha fazlası sizlerle...
12.10.2020