All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 18.09.2020 Bu yıl maraton evde Furkan Şıvgın

adidas ve Spor İstanbul ortaklığıyla Türkiye’nin ilk sanal maratonuna hazır olun!

Covid-19 pandemisinin etkisini devam ettirdiği günlerdeyiz… Kontrollü sosyal hayata geçilmesi ile yüksek güvenlikli organizasyonlar gerçekleştirilse de dünya çapında birçok etkinlik iptal edildi ya da online platformlara taşındı. Böylesi günlerde bir haber de adidas ve Spor İstanbul’dan geldi. İş birliğine giden iki kurum, Türkiye’nin ilk sanal yarı maratonunu gerçekleştirecek.

Vodafone İstanbul Yarı maratonu, 20 Eylül 2020 Pazar günü 2 bin 500 kişilik katılım ile Tarihi Yarımada’da gerçekleştirilecek. Sınırlı sayıda fiziki koşucunun katılacağı organizasyona dünyanın neresinde olursanız olun online olarak dahil olacaksınız.

Parkurda yer almak isteyenlere iki seçenek sunuluyor. İsterseniz sınırlı sayıdaki koşucudan biri olabilir veya kendi parkurunuzu seçerek dilediğiniz yerden tek başınıza koşabilirsiniz. Sanal yarı maratona katılanlara ise iki gün alternatifi veriliyor, 19 ya da 20 Eylül. Spor İstanbul, koşu sonunda verileri değerlendirerek bir derecelendirme açıklayacak. Ancak, kazanan ve kaybeden olmayacak.

adidas, yarı maraton parkurunda ve kendi parkurunda koşanlar için iki ayrı tişört tasarladı. Tek başına koşacakların tişörtlerinin arka kısmında kendi semtleri yazılacak.

Bu heyecana ortak olmayan isteyenler, www.istanbulyarimaratonu.com adresine giriş yapıp üye olabilir.

adidas
sporistanbul
vodafone
İstanbul yarı maratonu
sanal maraton
Benzer İçerikler
Moda Stan Smith Forever adidas Originals, Stan Smith Forever koleksiyonu ile ikonik sneaker modeli Stan Smith’in adını sürdürülebilir ürünler arasına yazdırıyor.
13.01.2021
Moda Prada ve adidas’ın yeni buluşması İleri görüşlü bir ortalık sunan ikili, yeni tasarımlarıyla iş birliğini güçlendiriyor.
02.12.2020
ALL Men Tasarım dokunuşuyla Bailey Tasarımcı Mr. Bailey ile adidas’ı bir araya getiren Ammonite Superstar, farklı bir formla karşımıza çıkıyor.
26.11.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021