All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 18.09.2020 Bu yıl maraton evde Furkan Şıvgın

adidas ve Spor İstanbul ortaklığıyla Türkiye’nin ilk sanal maratonuna hazır olun!

Covid-19 pandemisinin etkisini devam ettirdiği günlerdeyiz… Kontrollü sosyal hayata geçilmesi ile yüksek güvenlikli organizasyonlar gerçekleştirilse de dünya çapında birçok etkinlik iptal edildi ya da online platformlara taşındı. Böylesi günlerde bir haber de adidas ve Spor İstanbul’dan geldi. İş birliğine giden iki kurum, Türkiye’nin ilk sanal yarı maratonunu gerçekleştirecek.

Vodafone İstanbul Yarı maratonu, 20 Eylül 2020 Pazar günü 2 bin 500 kişilik katılım ile Tarihi Yarımada’da gerçekleştirilecek. Sınırlı sayıda fiziki koşucunun katılacağı organizasyona dünyanın neresinde olursanız olun online olarak dahil olacaksınız.

Parkurda yer almak isteyenlere iki seçenek sunuluyor. İsterseniz sınırlı sayıdaki koşucudan biri olabilir veya kendi parkurunuzu seçerek dilediğiniz yerden tek başınıza koşabilirsiniz. Sanal yarı maratona katılanlara ise iki gün alternatifi veriliyor, 19 ya da 20 Eylül. Spor İstanbul, koşu sonunda verileri değerlendirerek bir derecelendirme açıklayacak. Ancak, kazanan ve kaybeden olmayacak.

adidas, yarı maraton parkurunda ve kendi parkurunda koşanlar için iki ayrı tişört tasarladı. Tek başına koşacakların tişörtlerinin arka kısmında kendi semtleri yazılacak.

Bu heyecana ortak olmayan isteyenler, www.istanbulyarimaratonu.com adresine giriş yapıp üye olabilir.

adidas
sporistanbul
vodafone
İstanbul yarı maratonu
sanal maraton
Benzer İçerikler
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Lifestyle Bu yıl maraton evde adidas ve Spor İstanbul ortaklığıyla Türkiye’nin ilk sanal maratonuna hazır olun!
18.09.2020
Moda Superstar 50. yıl özel İkonik sneaker 50. Yılına özel yeni bir tasarımla karşınızda.
16.09.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020
Lifestyle Billboard Ödül töreni gerçekleşti Geceye damga vuran isim tartışmasız Post Malone oldu.
16.10.2020
Lifestyle Yüksek hızlı etkinlik Apple bu sezon, pandemi sebebiyle üretim aşamasındaki yavaşlama sebebiyle beklenen yeni akıllı telefonları iPhone 12 ailesini bir ay gecikmeli lanse etti...
14.10.2020