All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 05.01.2021 BlackPink'ten solo açılımlar Merve Girgin

K-Pop efsanesi BlackPink'in üyeleri grup dışında da kişisel girişimlerde bulunuyor.

BlackPink grubunun popüleritesi hızla artmaya devam ediyor. Enerji dolu bu dört kızın moda ve güzellik sektörüne atılımı ile tanınırlığı oldukça arttı. Şimdiyse isimlerini müzik sektöründe bireysel olarak tanıtmaya hazırlanıyorlar. Grubun bağlı olduğu Güney Koreli müzik şirketi YG Entertainment, önümüzdeki yıl Lisa and Rose'un solo çıkışlarını yapacağını duyurdu. Grup üyelerinden Jennie’nin 2018 yılında kişisel çalışmaları olmuştu. Jisoo’nun ise geçen Haziran ayında ilk albümünün çıkması bekleniyordu, fakat dizisi nedeniyle gecikme yaşandı. K-Pop kültürünün en revaçtaki grubunun üyelerinin bireysel kariyerlerinde neler yapacağını heyecanla bekliyoruz.  

blackpink
Benzer İçerikler
Moda Rosé Haleia’dan vazgeçmiyor Rosé çıkardığı ilk solo albümünde tercihini Türk markasından yana kullandı.
16.03.2021
Lifestyle BlackPink'ten solo açılımlar K-Pop efsanesi BlackPink'in üyeleri grup dışında da kişisel girişimlerde bulunuyor.
05.01.2021
Güzellik MAC’in yeni yüzü kim oldu? Kozmetik devi Mac, markanın yeni yüzünü instagram paylaşımıyla duyurdu.
19.10.2020
Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021