All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 11.02.2021 Birtney Spears belgeseli eleştiri topluyor Merve Girgin

Britney Spears hayatını konu alan Framing Britney Spears belgeseli yeni tartışmalara yol açıyor.

Son zamanlarda Britney Spears cephesinde sular durulmuyor. #FreeBritney akımını eminiz bir süredir duyuyorsunuzdur. Spears’ın yaklaşık 12 sene önce hastaneye kaldırılması ve rehabilitasyona girmesiyle kariyeri ve özel hayatı düşüşe geçmişti. Bu süreçte kendi kararlarını veremeyecek olduğuna karar verilen şarkıcı, o zamandan beri babası Jamie Spears’ın vasiliği altında. Maddi ve manevi her türlü kararını kısıtlayan bu durum, uzun süredir fanlarını rahatsız ediyordu. Onu bu durumdan kurtarmak isteyen fanları #FreeBritney hareketi ile şarkıcıya destek vermeye başladı. Spears ise bu konuyla ilgili net bir açıklamada bulunmadı. 

Framing Britney Spears adı verilen belgesel geçtiğimiz cuma FX ve Hulu’da yayınlandı. 38 yaşında hala babasının himayesi altında olan şarkıcının özgürlüğünü kazanmak için verdiği savaşı konu alan belgesel, New York Times tarafından yapıldı. Bu konuyla daha önce konuşmayan ünlüler ise tek teker Britney için sosyal medyada çağrıda bulundu. Sarah Jessica Parker sadece “#FreeBritney” yazarken, Kacey Musgraves “Britney Spears’ın iyi olup olmadığını kimsenin bilmiyor oluşu beni çok rahatsız ediyor.” diye belirtti.  

Belgesel, ayrıca Justin Timberlake ile ilişkisini de konu alıyor. Timberlake, Spears’ın onu aldattığını ima etmiş ve şarkısı “Cry me A River” ile bu söylentileri güçlendirmişti. Belgeseli izleyen fanlar bu konuda Timberlake’in kadınlara olan tavrını ve imalarını da eleştirdi. 

free-britney
Benzer İçerikler
Lifestyle Birtney Spears belgeseli eleştiri topluyor Britney Spears hayatını konu alan Framing Britney Spears belgeseli yeni tartışmalara yol açıyor.
11.02.2021
Ünlüler Britney Spears’a güzel haber! Pop müziğin ikonuna 1998 yılından iyi haberler var.
20.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021