All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 08.09.2020 Bir cihazdan sanat eserine Yunus Başaran

İstanbul sokaklarında iPhone fotoğrafları sergilendi.

Farketmiş olmalısınız. Geçtiğimiz ay içerisinde ve halen görebileceğiniz bir dizi fotoğraf sokaklarda sergilendi. Nişantaşı, Karaköy gibi İstanbul’un ikonik lokasyonlarında binaları süsleyen fotoğraflar, iPhone ile ülkemizin yetenekli fotoğrafçıları tarafından çekildi. Bildiğiniz üzere iPhone ailesinin üstün kamera performansları için Shot on iPhone (iPhone ile çekildi) reklam çalışması yıllardır hayatımızda. Mobil fotoğrafçılık segmentinin açılmasına ön ayak olan Apple, her yıl iPhone ailesinin donanımlarını, özellikle kamera özelliklerini geliştirerek bizlere ilham olmaya devam ediyor. 

Yeni çalışma Apple’ın iPhone ailesine son eklediği minik dev, iPhone SE özelinde Firar Güney Kayran eşliğinde öne çıkıyor. Instagram’ın yükselen hesabı @firarland adıyla bilinen Firar Güney, iPhone SE ile çektiği fotoğraflara 2 ücretsiz uygulama eşliğinde son dokunuşu yapıyor. Nception ile fotoğrafı manipüle eden yetenekli fotoğrafçı RNIAero ile de renkleriyle oynayarak son haline getiriyor. Proje kapsamında globalden de birçok fotoğrafçı birbirinden harika işlere imza atmış. Galeriye göz atın. Ayrıca buraya tıklayarak App Store’daki özel fotoğraf uygulaması seçkisine gidebilirsiniz. 

Apple
iPhone
Firarland
Nception
Shot on iPhone
iPhone ile çekildi
iPhone SE
Benzer İçerikler
Lifestyle iPhone 12 ile çekilenler Apple’ın son amiral gemileri iPhone 12 ailesi tarafından çekilmiş fotoğraflar yayınlandı.
21.01.2021
Lifestyle iPhone 12 ile yılbaşı ruhu iPhone 12 ailesi ülkemize resmen giriş yaptı ve kullanıcılardan harika içerikler gelmeye başladı.
25.12.2020
Lifestyle AirPods’un yeni temsilcisi AirPods ailesine yeni bir üye eklendi; AirPods Max
09.12.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 25-31 Ocak burç yorumları Eğitmen ve danışman Astrolog Nigar Bostan yeni hafta burçlarını yorumluyor.
25.01.2021
Lifestyle Warner Bros. müjdeyi verdi Charlie’nin Çikolata Fabrikası filminin büyülü dünyası yeniden bizlerle.
23.01.2021
Lifestyle Herkesin merak ettiği o isim Gigi Hadid ve Zayn Malik çifti kızlarının çok merak edilen ismini açıkladı.
22.01.2021