All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 08.09.2020 Bir cihazdan sanat eserine Yunus Başaran

İstanbul sokaklarında iPhone fotoğrafları sergilendi.

Farketmiş olmalısınız. Geçtiğimiz ay içerisinde ve halen görebileceğiniz bir dizi fotoğraf sokaklarda sergilendi. Nişantaşı, Karaköy gibi İstanbul’un ikonik lokasyonlarında binaları süsleyen fotoğraflar, iPhone ile ülkemizin yetenekli fotoğrafçıları tarafından çekildi. Bildiğiniz üzere iPhone ailesinin üstün kamera performansları için Shot on iPhone (iPhone ile çekildi) reklam çalışması yıllardır hayatımızda. Mobil fotoğrafçılık segmentinin açılmasına ön ayak olan Apple, her yıl iPhone ailesinin donanımlarını, özellikle kamera özelliklerini geliştirerek bizlere ilham olmaya devam ediyor. 

Yeni çalışma Apple’ın iPhone ailesine son eklediği minik dev, iPhone SE özelinde Firar Güney Kayran eşliğinde öne çıkıyor. Instagram’ın yükselen hesabı @firarland adıyla bilinen Firar Güney, iPhone SE ile çektiği fotoğraflara 2 ücretsiz uygulama eşliğinde son dokunuşu yapıyor. Nception ile fotoğrafı manipüle eden yetenekli fotoğrafçı RNIAero ile de renkleriyle oynayarak son haline getiriyor. Proje kapsamında globalden de birçok fotoğrafçı birbirinden harika işlere imza atmış. Galeriye göz atın. Ayrıca buraya tıklayarak App Store’daki özel fotoğraf uygulaması seçkisine gidebilirsiniz. 

Apple
iPhone
Firarland
Nception
Shot on iPhone
iPhone ile çekildi
iPhone SE
Benzer İçerikler
Lifestyle Apple’ın mavi detayları Apple’ın büyük etkinliği gerçekleşti.
15.09.2020
Lifestyle Bir cihazdan sanat eserine İstanbul sokaklarında iPhone fotoğrafları sergilendi.
08.09.2020
Lifestyle Yaz Notaları’yla hareketlenelim Apple Music kullanıcılarının sevdiği müzik listelerine bir yenisi eklendi; Yaz Notaları.
29.07.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Daha gelişmiş bir Siri Geçtiğimiz haftalarda kullanıcılara dağıtılan iOS 14 ile yepyeni görünüme kavuşan Siri artık daha çok şey biliyor.
30.09.2020
Lifestyle Watsons Ödülleri sahiplerine kavuştu Pandemi sebebiyle online gerçekleşen ödül törenleri arasına Watsons Ödülleri de eklendi.
24.09.2020
Lifestyle Gigi Hadid müjdeyi verdi Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.
24.09.2020