All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 08.09.2020 Bir cihazdan sanat eserine Yunus Başaran

İstanbul sokaklarında iPhone fotoğrafları sergilendi.

Farketmiş olmalısınız. Geçtiğimiz ay içerisinde ve halen görebileceğiniz bir dizi fotoğraf sokaklarda sergilendi. Nişantaşı, Karaköy gibi İstanbul’un ikonik lokasyonlarında binaları süsleyen fotoğraflar, iPhone ile ülkemizin yetenekli fotoğrafçıları tarafından çekildi. Bildiğiniz üzere iPhone ailesinin üstün kamera performansları için Shot on iPhone (iPhone ile çekildi) reklam çalışması yıllardır hayatımızda. Mobil fotoğrafçılık segmentinin açılmasına ön ayak olan Apple, her yıl iPhone ailesinin donanımlarını, özellikle kamera özelliklerini geliştirerek bizlere ilham olmaya devam ediyor. 

Yeni çalışma Apple’ın iPhone ailesine son eklediği minik dev, iPhone SE özelinde Firar Güney Kayran eşliğinde öne çıkıyor. Instagram’ın yükselen hesabı @firarland adıyla bilinen Firar Güney, iPhone SE ile çektiği fotoğraflara 2 ücretsiz uygulama eşliğinde son dokunuşu yapıyor. Nception ile fotoğrafı manipüle eden yetenekli fotoğrafçı RNIAero ile de renkleriyle oynayarak son haline getiriyor. Proje kapsamında globalden de birçok fotoğrafçı birbirinden harika işlere imza atmış. Galeriye göz atın. Ayrıca buraya tıklayarak App Store’daki özel fotoğraf uygulaması seçkisine gidebilirsiniz. 

Apple
iPhone
Firarland
Nception
Shot on iPhone
iPhone ile çekildi
iPhone SE
Benzer İçerikler
Lifestyle iPhone ile yönetmen siz olun Teknoloji dünyasının sunduğu olanaklar gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Akıllı telefonlar ile çekilen klipler ise müzik dünyasına ayrıcalık tanıyor.
31.03.2021
Lifestyle Fotoğraflarınızı süsleyin iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max’in gelişmiş kamera sistemi 'nasıl iyi bir fotoğraf çekilir?' sorusunun yanıtlarını sizlere sunuyor.
26.02.2021
Lifestyle İlişkinize teknoloji katın! 14 Şubat için geri sayım başladı. Hala hediye seçiminde kararsız kalanlar ise mutlaka aşağıdaki listeye bir göz atmalı.
12.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021