All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 27.07.2020 Billie’den yeni çalışma Yunus Başaran

Z jenerasyonunun çıkardığı en önemli isimlerden Billie Eilish, yeni çalışması “my future”u yayınlıyor.

Müziği ile, duruşuyla, hayranlarına olan bağıyla bir anda gönüllere taht kuran genç sanatçı Billie Eilish, yeni bir single çalışması gerçekleştirdiğini ve bu Perşembe lanse edeceğini Instagram paylaşımıyla açıkladı. 

Pandemi sürecinde oldukça sık karşımıza gelen dünyaca ünlü yıldızın WHERE DO WE GO? (NEREYE GİDİYORUZ?) isimli turnesi ertlenmiş, hemen ertelenmenin akabininde ise kendisi gibi müzisyen olan erkek kardeşi Finneas ile sağlık çalışanlarına destekte ve bağışta bulunmuştu.

Ayrıca güzel yıldız Apple Music’te yer alan ve babasıyla yayın yaptıkları “me & my dad” (ben & babam) adında bir radyo kanalı kurmuştu. Ek olarak Uniqlo UT ve Takashi Murakami işbirliği ise pandemiye damgasını vurmuş olan Billie Eilish’in yakın zamanda Apple TV+’da yayınlanacak bir belgeseli de merakla bekleniyor.

Billie Eilish
My Future
Uniqlo UT
Takashi Murakami
Billie Eilish’in yeni şarkısı
Benzer İçerikler
Lifestyle Billie Eilish'in kitabı çıkıyor. Genç yıldız, kendi adını taşıyan bir kitap çıkarmaya hazırlanıyor.
14.01.2021
Güzellik Yeni yıl heyecanı Sephora, hem kendini, hem de sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için heyecan verici kampanyalar hazırladı
09.12.2020
Lifestyle Gecenin unutulmaz performansları 48'si gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri töreni birçok eşsiz performansa ev yaptı. Sanatçıların aylarca çalıştığı sahne performansları ise adeta nefes kesti. Gecenin unutulmaz anlarına yakından bakalım.
24.11.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021
Lifestyle Minik canavarlara renkli dünya Tasarımların tatlılığına mı yoksa modellerin sevimliliğine mi değinsek, bilemedik!
18.01.2021
Lifestyle 18-24 Ocak burç yorumları Eğitmen ve danışman Astrolog Nigar Bostan yeni hafta burçlarını yorumluyor.
18.01.2021