All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 27.07.2020 Billie’den yeni çalışma Yunus Başaran

Z jenerasyonunun çıkardığı en önemli isimlerden Billie Eilish, yeni çalışması “my future”u yayınlıyor.

Müziği ile, duruşuyla, hayranlarına olan bağıyla bir anda gönüllere taht kuran genç sanatçı Billie Eilish, yeni bir single çalışması gerçekleştirdiğini ve bu Perşembe lanse edeceğini Instagram paylaşımıyla açıkladı. 

Pandemi sürecinde oldukça sık karşımıza gelen dünyaca ünlü yıldızın WHERE DO WE GO? (NEREYE GİDİYORUZ?) isimli turnesi ertlenmiş, hemen ertelenmenin akabininde ise kendisi gibi müzisyen olan erkek kardeşi Finneas ile sağlık çalışanlarına destekte ve bağışta bulunmuştu.

Ayrıca güzel yıldız Apple Music’te yer alan ve babasıyla yayın yaptıkları “me & my dad” (ben & babam) adında bir radyo kanalı kurmuştu. Ek olarak Uniqlo UT ve Takashi Murakami işbirliği ise pandemiye damgasını vurmuş olan Billie Eilish’in yakın zamanda Apple TV+’da yayınlanacak bir belgeseli de merakla bekleniyor.

Billie Eilish
My Future
Uniqlo UT
Takashi Murakami
Billie Eilish’in yeni şarkısı
Benzer İçerikler
Lifestyle Eilish'in belgeseli geliyor Billie Eilish, hayatını ve müzik kariyerini konu alan belgeselini paylaşmaya hazırlanıyıor.
04.02.2021
Moda Burberry'den kısa film sürprizi Burberry, Çin Öküz yılına özel hazırladığı koleksiyonu bir kısa filmle taçlandırıyor.
25.01.2021
Moda Çin yeni yılına özel koleksiyon Michael Kors, hazırladığı yeni koleksiyon ile sevdiklerimizle birlikte olmayı ve bunun yüceliğini vurguluyor.
20.01.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021