All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 22.07.2020 Bey’den yeni görsel albüm Yunus Başaran

Ünlü yıldız Beyoncé sadece Disney+’da yer alacak bir görsel albüm lanse ediyor.

Beyoncé geçtiğimiz haftalarda Disney+ platformuna özel olarak bir görsel albüm yayınlayacağını açıkladığında hayranları sosyal medyayı sallamıştı. Ünlü yıldız ve ekibinin açıkladığı üzere görsel albüm, sanatçının Aslan Kral filminden sonra lanse ettiği The Lion King: The Gift (Aslan Kral: Hediye) albümünden ilhamla yaratıldığını belirtmişti. Black Is King adıyla gelecek görsel albüm, son zamanlarda destek gören Black Lives Matter (Siyah Hayatları Değerlidir) hareketine bir gönderme olduğu konuşulurken, görsel albümün 31 Temmuz’da platformda yerini alacağı belirtiliyor.

Black Is King albümünün konukları arasında Pharrell Williams ve Lupita Nyong’o da yer alıyor. New York, Güney Afrika, Batı Afrika, Los Angeles, Londra ve Belçika’nın da aralarında bulunduğu lokasyonlarda gerçekleşen çekimleri göreceğimiz Black Is King, Namibya, Kamerun, Senegal ve Togo gibi Afrika kıtasının önemli bölgelerinde de satışa çıkacak. 

Beyoncé
Black Is King
Lion King
Disney+
Benzer İçerikler
Lifestyle BlackPink sürprizleri bitmiyor Koreli grup yeni konser videosu ile fanlarına harika bir müzik ziyafeti sunuyor.
22.02.2021
Güzellik YSL Beauty'nin yeni yüzü Black Pink grup üyeleri müzikten sonra güzellik sektörüne de giriş yapıyor.
25.12.2020
Moda Emmy Ödülleri'nde kim, ne giydi? Emmy ödülleri bildiğiniz gibi...
21.09.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021