All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 15.04.2020 Beklenen özellik sonunda ülkemizde Yunus Başaran

Hikayeler artık daha da eğlenceli...

Sosyal medyanın en önemli temsilcileri Facebook ve Instagram’ın beklenen özellik nihayet ülkemizde kulanıma açıldı. Instagram Müzik ülkenizde kullanıma kapalı uyarısını aldığınız vakit nedir diye çok merak etmişsinizdir. İşte platformların tüm dünyaca sevilen bu özelliği bugün itibariyle ülkemizde.

39 milyon şarkıdan oluşan kütüphaneden arama yaparak, Facebook ve Instagram hikayelerimizde paylaştığımız fotoğraf ve videolara müzik ekleyebilirken, eğer şarkı sözü mevcutsa görünmesine izin verebileceğiz. Animatif şarkı sözü özelliğini çok seveceğinize eminiz.

Aynı zamanda Facebook profilinizde, yeni müzik alanına müzikli videolar ekleyebilecek ve istediğiniz şarkıları sabitleyebileceksiniz.

Son olarak ise takipçileriniz, soru çıkartmasına müzik kütüphanesinden seçtikleri bir şarkı ile cevap verebilecek ve bu cevaplar hikayelerde paylaşılabilecek. Kullanıcılar Instagram Hikayeler üzerinden bir şarkı listesi oluşturmak ya da ruh hallerini ifade etmek için fikir alışverişinde bulunabilecekler. Kulağa oldukça eğlenceli gelmiyor mu?

Galeri Daha fazlasını göster
Instagram
Facebook
Müzik
Hikaye
Benzer İçerikler
Lifestyle Instagram’dan Tiktok’a cevap Video platformlarının popülerliği artmaya devam ediyor.
20.07.2020
Lifestyle Aynanın gücü TikTok ile başlayıp Instagram’ı da ele geçiren Mirror Challenge, selfie’lerinizi bir üst seviyeye çıkaracak.
15.06.2020
Lifestyle Instagram para kazandırmaya hazırlanıyor Instagram birçok yeniliğini ilk önce kısıtlı bir bölgeye açıyor. Oradan aldığı tepkiler ve verime göre de tüm dünyaya lanse ediyor. Biz, ülke olarak genel olarak bu ilk deneme alanında olmuyorduk. Şimdiye kadar!
30.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Virgil Abloh’dan yeni hesap Virgil Abloh’tan yeni bir Instagram hesabı geldi.
05.08.2020
Lifestyle Çığlık 5 geliyor Efsanevi korku filminin yenisi, ilk filmden tam 25 yıl sonra beyazperdede olacak.
04.08.2020
Lifestyle Yaz Notaları’yla hareketlenelim Apple Music kullanıcılarının sevdiği müzik listelerine bir yenisi eklendi; Yaz Notaları.
29.07.2020