All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 15.04.2020 Beklenen özellik sonunda ülkemizde Yunus Başaran

Hikayeler artık daha da eğlenceli...

Sosyal medyanın en önemli temsilcileri Facebook ve Instagram’ın beklenen özellik nihayet ülkemizde kulanıma açıldı. Instagram Müzik ülkenizde kullanıma kapalı uyarısını aldığınız vakit nedir diye çok merak etmişsinizdir. İşte platformların tüm dünyaca sevilen bu özelliği bugün itibariyle ülkemizde.

39 milyon şarkıdan oluşan kütüphaneden arama yaparak, Facebook ve Instagram hikayelerimizde paylaştığımız fotoğraf ve videolara müzik ekleyebilirken, eğer şarkı sözü mevcutsa görünmesine izin verebileceğiz. Animatif şarkı sözü özelliğini çok seveceğinize eminiz.

Aynı zamanda Facebook profilinizde, yeni müzik alanına müzikli videolar ekleyebilecek ve istediğiniz şarkıları sabitleyebileceksiniz.

Son olarak ise takipçileriniz, soru çıkartmasına müzik kütüphanesinden seçtikleri bir şarkı ile cevap verebilecek ve bu cevaplar hikayelerde paylaşılabilecek. Kullanıcılar Instagram Hikayeler üzerinden bir şarkı listesi oluşturmak ya da ruh hallerini ifade etmek için fikir alışverişinde bulunabilecekler. Kulağa oldukça eğlenceli gelmiyor mu?

Galeri Daha fazlasını göster
Instagram
Facebook
Müzik
Hikaye
Benzer İçerikler
Lifestyle Instagram Reels artık Türkiye’de Instagram, Tiktok karşısındaki beklenen hamlesi Reels özelliği artık ülkemizde...
06.08.2020
Lifestyle Instagram’dan Tiktok’a cevap Video platformlarının popülerliği artmaya devam ediyor.
20.07.2020
Lifestyle Aynanın gücü TikTok ile başlayıp Instagram’ı da ele geçiren Mirror Challenge, selfie’lerinizi bir üst seviyeye çıkaracak.
15.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Addresistanbul’un ilk buluşması Ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen Addresistanbul’un ilk buluşması, geniş bir kitleyle gelenekselleşmeyi amaçlıyor.
27.10.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020