All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 15.04.2020 Beklenen özellik sonunda ülkemizde Yunus Başaran

Hikayeler artık daha da eğlenceli...

Sosyal medyanın en önemli temsilcileri Facebook ve Instagram’ın beklenen özellik nihayet ülkemizde kulanıma açıldı. Instagram Müzik ülkenizde kullanıma kapalı uyarısını aldığınız vakit nedir diye çok merak etmişsinizdir. İşte platformların tüm dünyaca sevilen bu özelliği bugün itibariyle ülkemizde.

39 milyon şarkıdan oluşan kütüphaneden arama yaparak, Facebook ve Instagram hikayelerimizde paylaştığımız fotoğraf ve videolara müzik ekleyebilirken, eğer şarkı sözü mevcutsa görünmesine izin verebileceğiz. Animatif şarkı sözü özelliğini çok seveceğinize eminiz.

Aynı zamanda Facebook profilinizde, yeni müzik alanına müzikli videolar ekleyebilecek ve istediğiniz şarkıları sabitleyebileceksiniz.

Son olarak ise takipçileriniz, soru çıkartmasına müzik kütüphanesinden seçtikleri bir şarkı ile cevap verebilecek ve bu cevaplar hikayelerde paylaşılabilecek. Kullanıcılar Instagram Hikayeler üzerinden bir şarkı listesi oluşturmak ya da ruh hallerini ifade etmek için fikir alışverişinde bulunabilecekler. Kulağa oldukça eğlenceli gelmiyor mu?

Galeri Daha fazlasını göster
Instagram
Facebook
Müzik
Hikaye
Benzer İçerikler
Lifestyle Instagram para kazandırmaya hazırlanıyor Instagram birçok yeniliğini ilk önce kısıtlı bir bölgeye açıyor. Oradan aldığı tepkiler ve verime göre de tüm dünyaya lanse ediyor. Biz, ülke olarak genel olarak bu ilk deneme alanında olmuyorduk. Şimdiye kadar!
30.05.2020
Lifestyle COVID-19'a özel emojiler &Walsh ajansının yarattığı emojiler, bulunduğumuz pandemik süreci biraz da olsa eğlenceli bir hale getiriyor!
13.05.2020
Lifestyle Instagram’ın yeni aracı; SupportSmall Küçük bir işletmeniz var ve istediğiniz etkileşimi alamıyor musunuz? Okumaya devam edin!
12.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 13 Reasons Why oyuncuları Instagram’da neler yapıyor? 5 Haziran Cuma günü son sezonu Netflix’e gelen 13 Reasons Why oyuncuları Instagram’da neler yapıyor?
05.06.2020
Lifestyle 2. sezonuyla Dirty John Gerçek olaylardan esinlenen Dirty John, bu sefer başka bir olayı 2.sezonuna yansıtıyor.
04.06.2020
Lifestyle Anatoli’den heyecanlandıran haber Dünyaca ünlü dekorasyon ve tasarım markası Michael Aram, Anatoli aracılığıyla ülkemize giriş yaptı.
04.06.2020