All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 15.04.2020 Beklenen özellik sonunda ülkemizde Yunus Başaran

Hikayeler artık daha da eğlenceli...

Sosyal medyanın en önemli temsilcileri Facebook ve Instagram’ın beklenen özellik nihayet ülkemizde kulanıma açıldı. Instagram Müzik ülkenizde kullanıma kapalı uyarısını aldığınız vakit nedir diye çok merak etmişsinizdir. İşte platformların tüm dünyaca sevilen bu özelliği bugün itibariyle ülkemizde.

39 milyon şarkıdan oluşan kütüphaneden arama yaparak, Facebook ve Instagram hikayelerimizde paylaştığımız fotoğraf ve videolara müzik ekleyebilirken, eğer şarkı sözü mevcutsa görünmesine izin verebileceğiz. Animatif şarkı sözü özelliğini çok seveceğinize eminiz.

Aynı zamanda Facebook profilinizde, yeni müzik alanına müzikli videolar ekleyebilecek ve istediğiniz şarkıları sabitleyebileceksiniz.

Son olarak ise takipçileriniz, soru çıkartmasına müzik kütüphanesinden seçtikleri bir şarkı ile cevap verebilecek ve bu cevaplar hikayelerde paylaşılabilecek. Kullanıcılar Instagram Hikayeler üzerinden bir şarkı listesi oluşturmak ya da ruh hallerini ifade etmek için fikir alışverişinde bulunabilecekler. Kulağa oldukça eğlenceli gelmiyor mu?

Galeri Daha fazlasını göster
Instagram
Facebook
Müzik
Hikaye
Benzer İçerikler
Lifestyle Herkesin merak ettiği o isim Gigi Hadid ve Zayn Malik çifti kızlarının çok merak edilen ismini açıkladı.
22.01.2021
Moda Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.
22.01.2021
Lifestyle Yeni yıl hediyelerine özel paketleme önerileri Sevdiklerinize vereceğiniz yeni yıl hediyeleri için şık ve zarif paketleme önerileri sizlerle.
25.12.2020
Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021