All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 24.11.2020 Begum Khan dünyası Onur Özcan

Kol düğmeleri ile başladığı serüvene dünyanın birçok yerinde satış yapan bir marka olarak devam eden Begum Khan, marka bünyesindeki ikonik tasarımlarla bizleri yeni bir evrene davet ediyor.

Birçok kişi için hediye almak oldukça zor bir konudur. Doğum günleri, yıl dönümleri ya da yeni yıl hiç fark etmez. Herkes sevdikleri için kalıcı ve beğenilecek hediyeler almak ister. Bu günlerde çoğu kişi yavaş yavaş hediyelerini seçmeye başladı. Eğer siz de bu yıl sevdiklerinizi ya da kendinizi mutlu etmek istiyorsanız ve kararsız kaldıysanız sizler için rotamızı Begum Khan’ın büyülü evrenine çeviriyoruz.

Markanın Nişantaşı’ndaki mağazası, ikonik yeşil duvarları ve dolapları ile alışılmışın dışında bir ambiyansa sahip. Antikalar, Uzakdoğu esintileri, modern dokunuşlar… Tüm bunların özel bir şekilde harmanlanmasıyla oluşturulan showroom markanın DNA’sını yansıtan özel detaylara sahip. İçerisinde birçok hayvan figürünün de yer aldığı bu özel mekan için Begüm Kıroğlu kendi dünyasını yaratmış diyebiliriz.

 

“Eğer sanatsal bir güzelliği, kendine özgü bir tasavvuru ve yeniliği varsa kartondan yapılmış bir obje bile çok değerli olabilir.”  Begüm Kıroğlu

 

İkonik tasarımlarıyla stil sahibi kişilerin odak noktasında olan tasarımcı, ilhamını antika ürünlerde yer alan figürlerden, doğadan, hayvanlardan kısacası hayatın her parçasından alıyor. Kaplumbağalardan, ışıltılı yıldızlara, böceklerden yapraklara birçok detayın yer aldığı tasarımlar benliğimizin gizli kısımlarını yansıtmamızı sağlıyor. Geleceğin antika parçalarını yaratmayı hedefleyen Kıroğlu, güçlü tasarımlara imza atıyor. Bu özel tasarımlar usta zanaatkarların yıllardır sürdürdükleri tecrübe ve kusursuz işçilikle birleşiyor. Begum Khan markası, 20‘den fazla ülkede sunulan tasarımlarla dünyanın birçok yerinde büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Kol düğmelerinden küpelere birçok tasarıma Begum Khan resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Takı Tasarımları

Begum Khan - Nişantaşı Mağazası

Begum Khan
Benzer İçerikler
Lifestyle Begum Khan dünyası Kol düğmeleri ile başladığı serüvene dünyanın birçok yerinde satış yapan bir marka olarak devam eden Begum Khan, marka bünyesindeki ikonik tasarımlarla bizleri yeni bir evrene davet ediyor.
24.11.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021