All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 06.11.2020 Bang & Olufsen ile altın detaylar Onur Özcan

Markanın 95. yıl dönümüne özel tasarlanan üst düzey ürünler karşımızda.

Hepimizin bildiği gibi teknoloji hayatımızın merkezine yerleşmiş durum da. Durum böyle olunca karşımıza birçok alternatif çıkıyor. Bir ürün bin bir farklı markada yer alıyor. Kazanan ise kaliteyi tüketiciye sunan marka oluyor. Söz konusu ses sistemleri, hoparlörler ve kulaklıklar olunca isedoğru adres ise Bang & Olufsen.

Yüksek kalite teknoloji ürünlerinin vazgeçilmezi Bang & Olufsen 95.yıl dönümüne özel tasarladığı altın detaylı ürünleri tanıttı. “Gold Collection” adlı koleksiyonda televizyonlardan radyolara, ses sistemlerinden kulaklıklara birçok üst kalite lüks ürün bulunuyor. Ürünlerde taş rengi ve mermer görünümlü materyallerle birleştirilerek yalın ama güçlü tasarımlar elde edilmiş. Koleksiyonda yeralan ürünler üst düzey kaliteleri ve şık tasarımlarının yani sıra 360 derece ses iletimi, kablosuz kulaklık gibi birçok özelliği barındırıyor.

Bang&Olufsen
Benzer İçerikler
Lifestyle Bang & Olufsen ile altın detaylar Markanın 95. yıl dönümüne özel tasarlanan üst düzey ürünler karşımızda.
06.11.2020
ALL Men Hublot’dan akıllı atılım 2018’den bu yana yeni bir akıllı saat getirmeyen Hublot’dan beklenen adım geldi.
02.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Begum Khan dünyası Kol düğmeleri ile başladığı serüvene dünyanın birçok yerinde satış yapan bir marka olarak devam eden Begum Khan, marka bünyesindeki ikonik tasarımlarla bizleri yeni bir evrene davet ediyor.
24.11.2020
Lifestyle Gecenin unutulmaz performansları 48'si gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri töreni birçok eşsiz performansa ev yaptı. Sanatçıların aylarca çalıştığı sahne performansları ise adeta nefes kesti. Gecenin unutulmaz anlarına yakından bakalım.
24.11.2020
Lifestyle Amerikan Müzik Ödülleri 2020 kırmızı halı Büyük ses getiren ödül töreninde kırmızı halı ışıltısı doruktaydı.
24.11.2020