All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 15.06.2020 Aynanın gücü Dilara Yılmaz

TikTok ile başlayıp Instagram’ı da ele geçiren Mirror Challenge, selfie’lerinizi bir üst seviyeye çıkaracak.

Yaklaşık son 10 yıldır hayatımızda olan selfie kavramı yeni trendlerle şekilleniyor. TikTok’un öne çıkan trendlerinden Mirror Challenge, selfie’ler için yaratıcılıkta sınır tanımıyor. Popüler platformda başlayan bu akımla kullanıcılar yaratıcılıklarını kullanarak çektikleri selfie videolarıyla dikkat çekti. Bu güzel içerik haliyle bir diğer popüler platform olan Instagram’a taşındı. Kullanıcıların aynalarını dış mekanlara taşıyıp arka fonda bulutlar, ağaçlar gibi çevrenin güzelliklerini kullanarak yarattıkları selfie’ler herkesin ilgisini çekiyor. Kimi zaman yuvarlak aynaların kimi zamanda antika çerçevelerin yer aldığı bu trendi mutlaka bu yaz deneyip Instagram akışınızı güzelleştirecek.

Galeri Daha fazlasını göster
Mirror challenge
TikTok
Instagram
Selfie
Benzer İçerikler
Lifestyle Aynanın gücü TikTok ile başlayıp Instagram’ı da ele geçiren Mirror Challenge, selfie’lerinizi bir üst seviyeye çıkaracak.
15.06.2020
Lifestyle Beklenen WWDC başlıyor Apple’ın beklenen konferansı çevrimiçi olarak 22 Haziran’da gerçekleşecek.
06.05.2020
Moda Modanın geleceği Tommy Hilfiger Fashion Frontier Challenge yarışmasının ikincisi gerçekleşti.
09.03.2020
Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021