All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 09.02.2021 Aşk dolu 14 Şubat Onur Özcan

Six Senses Kocataş Mansions İstanbul, hazırladığı özel program ile bizlere unutulmaz bir Sevgililer Günü vaat ediyor.

Yılın en özel zamanlarından birine girmiş bulunuyoruz. Şubat ayı söz konusu olunca her yerden buram buram aşk kokuları geliyor, vitrinler, sokaklar adeta kırmızıya boyanmaya başlıyor... Şubat adeta soğuğa rağmen tüm sıcaklığıyla bizleri kucaklar. Sevgililer Günü’nde tüm çiftler bugünün unutulmayacak anılarının arasında yer almasını ister. Bunun yolu üzerine düşünülmüş bir hediye ve birkaç samimi sözcükten de geçebilir, lüks hediyeler ve özel akşam yemeklerinden de... Eğer siz samimi ve bir o kadar özel hissetmek istiyorsanız tüm bunlar Six Senses Kocataş Mansions İstanbul’un hazırladığı özel Sevgililer Günü programında birleşiyor.

Burada doğa ile iç içe, partnerinizle romantik yürüyüşler gerçekleştirebilirsiniz. Yalıda eşsiz bir konaklama deneyiminin yanı sıra Sevgililer Günü’nü renklendirecek Earth Lab atölye çalışmaları ile doğal ve organik mum, sabun ve esans yapımı atölyelerine katılarak partnerinizle yaptığınız her ürüne biraz aşk da ekleyebilirisiniz. Atölye çalışmalarından sonra ise Boğaz manzarası eşliğinde şarap tadımı sizleri bekliyor olacak. Günün en önemli zamanı ise kesinlikle akşam yemeği. Partnerinizle birlikte Executive Chef Özgür Üstün’ün liderliğinde hazırlanacak olan Sevgililer Günü özel aşk menüsü unutulmaz bir sevgililer günü deneyimi yaşamanızı sağlayacak. Tüm bunları deneyimlerken Six Senses Kocataş Mansions İstanbul’un sürdürülebilirliğe ve doğaya olan saygısından emin olabilir, rahat ve güvenli bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sevgililer Günü
Six Senses Kocataş Mansions İstanbul
Benzer İçerikler
Lifestyle Aşkın pembesi İkonik sneaker modeli Air Jordan 1, vazo formuyla tüm dikkati üzerine çekiyor.
16.02.2021
Lifestyle Aşk dolu 14 Şubat Six Senses Kocataş Mansions İstanbul, hazırladığı özel program ile bizlere unutulmaz bir Sevgililer Günü vaat ediyor.
09.02.2021
Moda Gucci aşkına Gucci, Sevgililer Günü kapsül koleksiyonu ile kol çantaları, mücevherler ve makyaj ürünleri gibi özel tasarım ürünlerini bizlere sunuyor.
07.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021