All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 25.02.2021 Art arda Ceza ve Adamlar Salih Devrim

Kısa zamanda birçok sanatçıyla müzikseverleri buluşturan +1 Fest tüm hızıyla devam ediyor. Bu haftanın sürpriz isimlerini gelin birlikte öğrenelim.

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinden dolayı sosyalleşme imkanlarımız kısıtlandı. Bu kısıtlamaları bir nebze de olsa unutturacak olan coşkulu konserler ve büyüleyici performanslar bu kez sosyal medya aracılığı ile özlemimizi giderecek. +1 Fest aracılığı ile gerçekleşecek olan performanslar sevilen isimleri evlerimize konuk ederek keyifli dakikalar geçirmemizi sağlayacak.

Şubat ve mart ayı boyunca gerçekleşecek olan konserler, evdeki müzik keyfine +1 olmaya devam ediyor. İlk hafta Cem Adrian ve Göksel’i ağırlayan +1 FEST sahnesinin bu cuma akşamki konuğu ise rap dünyasının en sevilen isimlerinden Ceza olacak. Özlenen sahne performansıyla müzikseverlere benzersiz bir akşam yaşatacak Ceza, 26 Şubat Cuma akşamı saat 21:30’da @artibir Instagram hesabında sevenleriyle buluşacak. Haftanın ikinci konseri ise, son dönemlerin en favori gruplarından Adamlar’dan gelecek. Rock’n Roll, Blues, Funk ve biraz da Hip-Hop çerçevesinde geliştirdikleri şarkılarıyla Türk alternatif müziğine yeni bir soluk getiren Adamlar, 27 Şubat Cumartesi akşamı saat 21:30’da @artibir Instagram hesabında müzikseverleri bekliyor olacak.

+1 Fest
Ceza
Adamlar
Benzer İçerikler
Lifestyle Art arda Ceza ve Adamlar Kısa zamanda birçok sanatçıyla müzikseverleri buluşturan +1 Fest tüm hızıyla devam ediyor. Bu haftanın sürpriz isimlerini gelin birlikte öğrenelim.
25.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021