All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 22.05.2020 Ariana X Gaga Bağlan Keskin

Ariana Grande ve Lady Gaga Rain On Me şarkısı ile bir araya geldi.

Her şeyin kendine ait bir kitlesi var. Ariana Grande ve Lady Gaga’nın Rain On Me şarkısı da uzun zamandır Twitter’da bekleniyordu. Söz konusu Twitter olunca tabii ki gözden geçirilecek pek çok espri de ortaya çıktı. Ve sonunda bugün şarkı yayınlandı. Çok beğeneni de var beklediğini bulamayan da. 29 Mayıs’ta piyasaya çıkacak olan Lady Gaga’nın Chromatica albümünde de yer alacak. Biz Ariana ve Gaga’nın düetinden çok arkadaşlığını merak ediyoruz. Bakalım şarkıyı dinleyince siz ne hissedeceksiniz?

Lady Gaga
Ariana Grande
Rain on me
Benzer İçerikler
Moda Zamansızlığın tarifi La Grande Classique de Longines, geçmişteki mirasından beslenerek zamanın sınırlarını yeniden çiziyor.
18.03.2021
Kültür-Sanat Lady Gaga'dan House of Gucci paylaşımı Ödüllü bir oyuncu haline gelen Lady Gaga şimdilerde İtalya'da yer alacağı ikinci büyük proje için çekimde.
11.03.2021
Moda Altın Küre Ödülleri kırmızı halı Altın Küre Ödülleri'nin unutulmaz kırmızı halı görünümleri sizlerle. Sizin favoriniz hangisi?
05.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021