All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 12.10.2020 Apple Music’ten çocuklara Yunus Başaran

Eğitim kademeli ve bol kurallı olarak başlamışken hem size hem de miniklerimize harika bir hizmetle geldik.

Apple Music, Apple’ın en dolu hizmetlerinden birisi. Sadece müziklerin yer aldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Seçili yıldızların video kliplerinden özel radyo kanallarına kadar geniş bir yelpaze sizi bekliyor.

Pandemi sürecini yaşayan aileler çocuklarıyla ilişkilerini oldukça ilerletti. Evde çalışmak durumunda kalan ebeveynler ve evden eğitim gören çocuklar arasındaki bağın daha da güçlendiğini düşünüyoruz. Evde çocuklarıyla dans eden aileler olduğunu bile biliyoruz.

Harika müzik listeleriyle her an yanımızda olan Apple Music, Çocuk ve Aile kategorisi gündemimizde. Bu tema içerisinde eğitime yönelik müziklerden motive eden müziklere, çocukların saatlerce şarkı söyleyip dans etmelerini sağlayacak şarkıların yer aldığı Okula Dönüş, Çocuklar için Egzersiz, Oyuna Devam!, ABC ile Eğlence, Şarkılarla Say! Gibi yeni listeler bulunuyor.

Ayrıca Çocuk ve Aile kategorisinde miniklerin içindeki süper kahramanları çıkarmaya olanak tanıyan Süper Kahraman Şarkıları ya da güçlü kadın karakterleri destekleyen, güçlü mesajlar içeren prenses şarkılarının yer aldığı Prenseslerin Gücü gibi iki tematik listeyi ise çok sevdik. 

Unutmayın Apple Music aile üyeliği ile altı aile üyesi aygıtlarında sınırsızca Apple Music’ten yararlanabiliyor. Her aile üyesinin müzik arşivi ayrı olup, Apple Music herkese kendi zevklerinde müzik öneriyor. 

Apple
Apple Music
Çocuk ve Aile
Benzer İçerikler
Lifestyle İlişkinize teknoloji katın! 14 Şubat için geri sayım başladı. Hala hediye seçiminde kararsız kalanlar ise mutlaka aşağıdaki listeye bir göz atmalı.
12.02.2021
Lifestyle Apple Music harekete geçiriyor Apple Music, sporla iç içe yaşayan isimlerle birlikte yeni müzik listeleri oluşturuyor.
02.02.2021
Lifestyle Değişim zamanı 2021 ile birlikte alınan yeni kararlar, arzulanan yeni başlangıçlar çok da uzak değil. Yalnızca birkaç uygulama uzağınızda. Sizler için hazırladığımız uygulama seçkisi ile artık her şey çok daha kolay olacak.
28.01.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021