All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 12.10.2020 Apple Music’ten çocuklara Yunus Başaran

Eğitim kademeli ve bol kurallı olarak başlamışken hem size hem de miniklerimize harika bir hizmetle geldik.

Apple Music, Apple’ın en dolu hizmetlerinden birisi. Sadece müziklerin yer aldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Seçili yıldızların video kliplerinden özel radyo kanallarına kadar geniş bir yelpaze sizi bekliyor.

Pandemi sürecini yaşayan aileler çocuklarıyla ilişkilerini oldukça ilerletti. Evde çalışmak durumunda kalan ebeveynler ve evden eğitim gören çocuklar arasındaki bağın daha da güçlendiğini düşünüyoruz. Evde çocuklarıyla dans eden aileler olduğunu bile biliyoruz.

Harika müzik listeleriyle her an yanımızda olan Apple Music, Çocuk ve Aile kategorisi gündemimizde. Bu tema içerisinde eğitime yönelik müziklerden motive eden müziklere, çocukların saatlerce şarkı söyleyip dans etmelerini sağlayacak şarkıların yer aldığı Okula Dönüş, Çocuklar için Egzersiz, Oyuna Devam!, ABC ile Eğlence, Şarkılarla Say! Gibi yeni listeler bulunuyor.

Ayrıca Çocuk ve Aile kategorisinde miniklerin içindeki süper kahramanları çıkarmaya olanak tanıyan Süper Kahraman Şarkıları ya da güçlü kadın karakterleri destekleyen, güçlü mesajlar içeren prenses şarkılarının yer aldığı Prenseslerin Gücü gibi iki tematik listeyi ise çok sevdik. 

Unutmayın Apple Music aile üyeliği ile altı aile üyesi aygıtlarında sınırsızca Apple Music’ten yararlanabiliyor. Her aile üyesinin müzik arşivi ayrı olup, Apple Music herkese kendi zevklerinde müzik öneriyor. 

Apple
Apple Music
Çocuk ve Aile
Benzer İçerikler
Lifestyle Yüksek hızlı etkinlik Apple bu sezon, pandemi sebebiyle üretim aşamasındaki yavaşlama sebebiyle beklenen yeni akıllı telefonları iPhone 12 ailesini bir ay gecikmeli lanse etti...
14.10.2020
Lifestyle Apple Music’ten çocuklara Eğitim kademeli ve bol kurallı olarak başlamışken hem size hem de miniklerimize harika bir hizmetle geldik.
12.10.2020
Lifestyle Apple Music ve Balmain’dan imza Balmain ve Apple Music sezona damga vuracak evlilikleriyle karşınızda...
06.10.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020
Lifestyle Billboard Ödül töreni gerçekleşti Geceye damga vuran isim tartışmasız Post Malone oldu.
16.10.2020
Lifestyle Yüksek hızlı etkinlik Apple bu sezon, pandemi sebebiyle üretim aşamasındaki yavaşlama sebebiyle beklenen yeni akıllı telefonları iPhone 12 ailesini bir ay gecikmeli lanse etti...
14.10.2020