All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 12.10.2020 Apple Music’ten çocuklara Yunus Başaran

Eğitim kademeli ve bol kurallı olarak başlamışken hem size hem de miniklerimize harika bir hizmetle geldik.

Apple Music, Apple’ın en dolu hizmetlerinden birisi. Sadece müziklerin yer aldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Seçili yıldızların video kliplerinden özel radyo kanallarına kadar geniş bir yelpaze sizi bekliyor.

Pandemi sürecini yaşayan aileler çocuklarıyla ilişkilerini oldukça ilerletti. Evde çalışmak durumunda kalan ebeveynler ve evden eğitim gören çocuklar arasındaki bağın daha da güçlendiğini düşünüyoruz. Evde çocuklarıyla dans eden aileler olduğunu bile biliyoruz.

Harika müzik listeleriyle her an yanımızda olan Apple Music, Çocuk ve Aile kategorisi gündemimizde. Bu tema içerisinde eğitime yönelik müziklerden motive eden müziklere, çocukların saatlerce şarkı söyleyip dans etmelerini sağlayacak şarkıların yer aldığı Okula Dönüş, Çocuklar için Egzersiz, Oyuna Devam!, ABC ile Eğlence, Şarkılarla Say! Gibi yeni listeler bulunuyor.

Ayrıca Çocuk ve Aile kategorisinde miniklerin içindeki süper kahramanları çıkarmaya olanak tanıyan Süper Kahraman Şarkıları ya da güçlü kadın karakterleri destekleyen, güçlü mesajlar içeren prenses şarkılarının yer aldığı Prenseslerin Gücü gibi iki tematik listeyi ise çok sevdik. 

Unutmayın Apple Music aile üyeliği ile altı aile üyesi aygıtlarında sınırsızca Apple Music’ten yararlanabiliyor. Her aile üyesinin müzik arşivi ayrı olup, Apple Music herkese kendi zevklerinde müzik öneriyor. 

Apple
Apple Music
Çocuk ve Aile
Benzer İçerikler
Lifestyle iPhone 12 ile yılbaşı ruhu iPhone 12 ailesi ülkemize resmen giriş yaptı ve kullanıcılardan harika içerikler gelmeye başladı.
25.12.2020
Lifestyle AirPods’un yeni temsilcisi AirPods ailesine yeni bir üye eklendi; AirPods Max
09.12.2020
Lifestyle Yeni iPhone’ların geleceği tarih Geçtiğimiz aylarda tanıtılıp Amerika Birleşik Devletleri gibi bazı ülkelerde ön siparişe açılan ve saatler içerisinde tükenen iPhone 12 ve iPhone 12 Pro ailesi çok yakında Türkiye’de.
26.11.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021
Lifestyle Geçirgen bağırsak sendromuna iyi gelen besinler Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz geçirgen bağırsak sendromuna karşı hangi besinleri tüketerek sağlığımızı koruyabileceğimizi yakından inceleyelim.
14.01.2021