All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 06.10.2020 Apple Music ve Balmain’dan imza Yunus Başaran

Balmain ve Apple Music sezona damga vuracak evlilikleriyle karşınızda...

Moda ile müzik birleşirse sorusu defalarca cevap buldu ancak Apple Music’in moda üzerindeki koşulsuz desteği devam ediyor. Apple Music’te özel kanallar, radyo yayınları ve servislere sahip olan yüksek moda sahnesinin önemli temsilcilerine şimdi de Balmain ekleniyor. 

Balmain ve Apple Music, Balmain Kreatif Direktörü Olivier Rousteing ile Apple Music editörleri tarafından oluşturulan harika bir servis olan Signature için güçlerini birleştirdi. Daha önce gerçekleşen işbirliklerine istinaden Signature servisi hem moda devi hem de çevrimiçi yayın servisi için bir ilk olma özelliği taşıyor. 

İki devin ilişkisi geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 2021 İlkbahar-Yaz Paris Moda Haftası defilesinden sonra başladı. Signature yıl boyu güncellenecek. Signature’da yer alan başarılı tasarımcının tasarım sürecinde dinlediği şarkılarıyla, ilham aldığı notalarıyla, sahne kostümlerini hazırladığı birçok sanatçının gözde parçalarıyla harika bir içerik sunuyor. Balmain’a bir adım daha yaklaşmak, moda evini daha yakından tanımak için aşağıdan dinleyebilirsiniz. 

Apple Music
Balmain
Olivier Rousteing
Signature
Benzer İçerikler
Lifestyle iPhone 12 ile yılbaşı ruhu iPhone 12 ailesi ülkemize resmen giriş yaptı ve kullanıcılardan harika içerikler gelmeye başladı.
25.12.2020
Lifestyle AirPods’un yeni temsilcisi AirPods ailesine yeni bir üye eklendi; AirPods Max
09.12.2020
Lifestyle Yeni iPhone’ların geleceği tarih Geçtiğimiz aylarda tanıtılıp Amerika Birleşik Devletleri gibi bazı ülkelerde ön siparişe açılan ve saatler içerisinde tükenen iPhone 12 ve iPhone 12 Pro ailesi çok yakında Türkiye’de.
26.11.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021