All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 06.10.2020 Apple Music ve Balmain’dan imza Yunus Başaran

Balmain ve Apple Music sezona damga vuracak evlilikleriyle karşınızda...

Moda ile müzik birleşirse sorusu defalarca cevap buldu ancak Apple Music’in moda üzerindeki koşulsuz desteği devam ediyor. Apple Music’te özel kanallar, radyo yayınları ve servislere sahip olan yüksek moda sahnesinin önemli temsilcilerine şimdi de Balmain ekleniyor. 

Balmain ve Apple Music, Balmain Kreatif Direktörü Olivier Rousteing ile Apple Music editörleri tarafından oluşturulan harika bir servis olan Signature için güçlerini birleştirdi. Daha önce gerçekleşen işbirliklerine istinaden Signature servisi hem moda devi hem de çevrimiçi yayın servisi için bir ilk olma özelliği taşıyor. 

İki devin ilişkisi geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 2021 İlkbahar-Yaz Paris Moda Haftası defilesinden sonra başladı. Signature yıl boyu güncellenecek. Signature’da yer alan başarılı tasarımcının tasarım sürecinde dinlediği şarkılarıyla, ilham aldığı notalarıyla, sahne kostümlerini hazırladığı birçok sanatçının gözde parçalarıyla harika bir içerik sunuyor. Balmain’a bir adım daha yaklaşmak, moda evini daha yakından tanımak için aşağıdan dinleyebilirsiniz. 

Apple Music
Balmain
Olivier Rousteing
Signature
Benzer İçerikler
Lifestyle İlişkinize teknoloji katın! 14 Şubat için geri sayım başladı. Hala hediye seçiminde kararsız kalanlar ise mutlaka aşağıdaki listeye bir göz atmalı.
12.02.2021
Lifestyle Apple Music harekete geçiriyor Apple Music, sporla iç içe yaşayan isimlerle birlikte yeni müzik listeleri oluşturuyor.
02.02.2021
Lifestyle Değişim zamanı 2021 ile birlikte alınan yeni kararlar, arzulanan yeni başlangıçlar çok da uzak değil. Yalnızca birkaç uygulama uzağınızda. Sizler için hazırladığımız uygulama seçkisi ile artık her şey çok daha kolay olacak.
28.01.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021