All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 06.10.2020 Apple Music ve Balmain’dan imza Yunus Başaran

Balmain ve Apple Music sezona damga vuracak evlilikleriyle karşınızda...

Moda ile müzik birleşirse sorusu defalarca cevap buldu ancak Apple Music’in moda üzerindeki koşulsuz desteği devam ediyor. Apple Music’te özel kanallar, radyo yayınları ve servislere sahip olan yüksek moda sahnesinin önemli temsilcilerine şimdi de Balmain ekleniyor. 

Balmain ve Apple Music, Balmain Kreatif Direktörü Olivier Rousteing ile Apple Music editörleri tarafından oluşturulan harika bir servis olan Signature için güçlerini birleştirdi. Daha önce gerçekleşen işbirliklerine istinaden Signature servisi hem moda devi hem de çevrimiçi yayın servisi için bir ilk olma özelliği taşıyor. 

İki devin ilişkisi geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 2021 İlkbahar-Yaz Paris Moda Haftası defilesinden sonra başladı. Signature yıl boyu güncellenecek. Signature’da yer alan başarılı tasarımcının tasarım sürecinde dinlediği şarkılarıyla, ilham aldığı notalarıyla, sahne kostümlerini hazırladığı birçok sanatçının gözde parçalarıyla harika bir içerik sunuyor. Balmain’a bir adım daha yaklaşmak, moda evini daha yakından tanımak için aşağıdan dinleyebilirsiniz. 

Apple Music
Balmain
Olivier Rousteing
Signature
Benzer İçerikler
Lifestyle Yüksek hızlı etkinlik Apple bu sezon, pandemi sebebiyle üretim aşamasındaki yavaşlama sebebiyle beklenen yeni akıllı telefonları iPhone 12 ailesini bir ay gecikmeli lanse etti...
14.10.2020
Lifestyle Apple Music’ten çocuklara Eğitim kademeli ve bol kurallı olarak başlamışken hem size hem de miniklerimize harika bir hizmetle geldik.
12.10.2020
Lifestyle Apple Music ve Balmain’dan imza Balmain ve Apple Music sezona damga vuracak evlilikleriyle karşınızda...
06.10.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020
Lifestyle Billboard Ödül töreni gerçekleşti Geceye damga vuran isim tartışmasız Post Malone oldu.
16.10.2020
Lifestyle Yüksek hızlı etkinlik Apple bu sezon, pandemi sebebiyle üretim aşamasındaki yavaşlama sebebiyle beklenen yeni akıllı telefonları iPhone 12 ailesini bir ay gecikmeli lanse etti...
14.10.2020