All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 04.06.2020 Anatoli’den heyecanlandıran haber Yunus Başaran

Dünyaca ünlü dekorasyon ve tasarım markası Michael Aram, Anatoli aracılığıyla ülkemize giriş yaptı.

2011 yılından bu yana seçkin alışveriş merkezlerinde mağazaları bulunan, geçmişin nostaljisini modern tasarımlarla harmanlayan eşsiz ve özel ev aksesuarları markası Anatoli, işbirlikleriyle de yerini sağlamlaştırıyor. Anatoli, bu sefer de dünyanın en ünlü tasarım ve dekorasyon markalarından Michael Aram’ın Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti distribütörlüğünü üstlendi. 

Michael Aram’ın ev aksesuarları, heykelleri ve dekoratif objeleri tüm dünyada nam salarken, Anatoli’nin bu özel işbirliği sayesinde, Zorlu Center ve Emaar Square Anatoli mağazalarında yakından inceleyebileceksiniz. Anatoli’nin MacKenzie – Childs ve Locherber Milano işbirliğinin yankıları hala sürerken Michael Aram hamlesi de oldukça heyecan verici oldu. Gelecek yeni haberleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

Anatoli
Michael Aram
Benzer İçerikler
Moda Bella Hadid’in yeni yıl tercihi Michael Kors 2020 Holiday kampanyasında Bella Hadid bir yıldız gibi parladı.
13.11.2020
Lifestyle Anatoli’den heyecanlandıran haber Dünyaca ünlü dekorasyon ve tasarım markası Michael Aram, Anatoli aracılığıyla ülkemize giriş yaptı.
04.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021
Lifestyle Minik canavarlara renkli dünya Tasarımların tatlılığına mı yoksa modellerin sevimliliğine mi değinsek, bilemedik!
18.01.2021
Lifestyle 18-24 Ocak burç yorumları Eğitmen ve danışman Astrolog Nigar Bostan yeni hafta burçlarını yorumluyor.
18.01.2021