All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 19.02.2021 Alkışı hak eden destek! Salih Devrim

Değerlerini her geçen gün daha çok anladığımız sağlık çalışanları için Türk Eğitim Vakfı ile Voonka önemli bir birlikteliğe imza atıyor.

Sağlık çalışanlarımız içinde bulunduğumuz olağanüstü pandemi koşullarında, her gün her saat insanüstü çabalarla mücadele etmeye devam ediyor. Bu çabayı taçlandırmak için Türk Eğitim Vakfı ise Voonka bir araya geliyor. “Destek Hayat Değiştirir” projesi ile geleceğin sağlık çalışanlarına eğitim desteği veren ikili aynı zamanda 15 ünlü ismin ilham verici destek hikayeleri ve mesajları ile projenin temasını vurguluyor.

Farkındalığın ön planda olduğu bu projede 15 ünlü ismin kendi destek hikayelerini paylaştıkları kitabın satışından elde edilen gelir, TEV bünyesinde oluşturulan TEV-Voonka Geleceğin Sağlık Çalışanları Burs Fonu aracılığı ile geleceğin sağlık çalışanlarının eğitimleri için kullanılacak. Görsel yönetmenliğini fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’un üstlendiği “Destek Hayat Değiştirir” projesinde; TEV Genel Müdürü Yıldız Günay, araştırmacı-gazeteci Ayşe Arman, tasarımcı Bünyamin Aydın, milli tenisçi Çağla Büyükakçay, müzisyen Ferman Akgül, Milli Basketbol oyuncusu Furkan Korkmaz gibi birbirinden değerli birçok isim yer alıyor.

Türk Eğitim Vakfı
Voonka
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021