All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 09.12.2020 AirPods’un yeni temsilcisi Yunus Başaran

AirPods ailesine yeni bir üye eklendi; AirPods Max

Geçtiğimiz haftalarda teknoloji devi Apple tatil sezonu için bir sürpriz planladığını açıklamıştı. Hal böyle olunca teknoloji meraklılarının gözü kulağı markadan gelecek haberlere kesildi. Ve beklenen birkaç gün önce gerçekleşti. Apple sevilen ve ne çok satan ürünleri arasında gösterilen AirPods ailesine yeni bir üyenin dahil olduğu haberini açıkladı.

AirPods ailesi bildiğiniz üzere 1. nesil AirPods, kablosuz şarj destekli kutuya sahip yeni nesil AirPods ve AirPods Pro gibi ürün gamıyla milyonlara yaklaşan satış rakamına sahipti. Şimdi ise AirPods’un uzun süredir diğer üyeler gibi kulak içi modelden farklı olarak kulak üstü kulaklık çıkaracağı konuşuluyordu. Marka yeni ürün açıklamasında ise AirPods Max adıyla sade tasarım ve Digital Crown detayıyla herkesi şaşırttı.

Paket içerisinde otomatik olarak uykuya geçmesini sağlayan Smart Case ile çıkan AirPods Max alüminyum kulaklık kapakları, teleskobik kolları, ağ örgülü taç kısmı ile standart kulak üstü kulaklıklardan oldukça farklı hatlara sahip. AirPods Pro’nun aktif gürültü engelleme, şeffaf mod ve uzamsal ses teknolojisi gibi donanımsal özelliklerin çoğunu barındıran AirPods Max basit bir kulaklıktan daha fazlasını sunuyor. 

Apple
AirPods
Max
Benzer İçerikler
Lifestyle İlişkinize teknoloji katın! 14 Şubat için geri sayım başladı. Hala hediye seçiminde kararsız kalanlar ise mutlaka aşağıdaki listeye bir göz atmalı.
12.02.2021
Lifestyle Apple Music harekete geçiriyor Apple Music, sporla iç içe yaşayan isimlerle birlikte yeni müzik listeleri oluşturuyor.
02.02.2021
Lifestyle Değişim zamanı 2021 ile birlikte alınan yeni kararlar, arzulanan yeni başlangıçlar çok da uzak değil. Yalnızca birkaç uygulama uzağınızda. Sizler için hazırladığımız uygulama seçkisi ile artık her şey çok daha kolay olacak.
28.01.2021
Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021