All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 09.12.2020 AirPods’un yeni temsilcisi Yunus Başaran

AirPods ailesine yeni bir üye eklendi; AirPods Max

Geçtiğimiz haftalarda teknoloji devi Apple tatil sezonu için bir sürpriz planladığını açıklamıştı. Hal böyle olunca teknoloji meraklılarının gözü kulağı markadan gelecek haberlere kesildi. Ve beklenen birkaç gün önce gerçekleşti. Apple sevilen ve ne çok satan ürünleri arasında gösterilen AirPods ailesine yeni bir üyenin dahil olduğu haberini açıkladı.

AirPods ailesi bildiğiniz üzere 1. nesil AirPods, kablosuz şarj destekli kutuya sahip yeni nesil AirPods ve AirPods Pro gibi ürün gamıyla milyonlara yaklaşan satış rakamına sahipti. Şimdi ise AirPods’un uzun süredir diğer üyeler gibi kulak içi modelden farklı olarak kulak üstü kulaklık çıkaracağı konuşuluyordu. Marka yeni ürün açıklamasında ise AirPods Max adıyla sade tasarım ve Digital Crown detayıyla herkesi şaşırttı.

Paket içerisinde otomatik olarak uykuya geçmesini sağlayan Smart Case ile çıkan AirPods Max alüminyum kulaklık kapakları, teleskobik kolları, ağ örgülü taç kısmı ile standart kulak üstü kulaklıklardan oldukça farklı hatlara sahip. AirPods Pro’nun aktif gürültü engelleme, şeffaf mod ve uzamsal ses teknolojisi gibi donanımsal özelliklerin çoğunu barındıran AirPods Max basit bir kulaklıktan daha fazlasını sunuyor. 

Apple
AirPods
Max
Benzer İçerikler
Lifestyle iPhone 12 ile çekilenler Apple’ın son amiral gemileri iPhone 12 ailesi tarafından çekilmiş fotoğraflar yayınlandı.
21.01.2021
Lifestyle iPhone 12 ile yılbaşı ruhu iPhone 12 ailesi ülkemize resmen giriş yaptı ve kullanıcılardan harika içerikler gelmeye başladı.
25.12.2020
Lifestyle AirPods’un yeni temsilcisi AirPods ailesine yeni bir üye eklendi; AirPods Max
09.12.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Warner Bros. müjdeyi verdi Charlie’nin Çikolata Fabrikası filminin büyülü dünyası yeniden bizlerle.
23.01.2021
Lifestyle Herkesin merak ettiği o isim Gigi Hadid ve Zayn Malik çifti kızlarının çok merak edilen ismini açıkladı.
22.01.2021
Lifestyle Netflix'e gelen yeni özellik Netflix ne izleyeceğine karar veremeyen kullanıcılarına yeni bir özellik sunmaya hazırlanıyor.
22.01.2021