All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 08.01.2021 addresistanbul 15 yaşında Yunus Başaran

Türkiye’nin ev tasarım ve dekorasyon merkezi addresistanbul’a yolu düşenler aşk yaşıyor.

Pandemi süreci bizlere evimizin değerini anlattı. Duvarların renginin önemine vardık. Yeni aksesuarlar ile kendi köşemizi yaratarak iç huzurumuzu bulduk. Ev hepimiz için önemliydi ancak pandemi bize evimizin mabet olduğunu tekrar kanıtladı. addresistanbul, sunduğu harika seçenekler sayesinde evimizdeki her eksiği kapatmak için tek lokasyon olarak anılmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz 15 yıl boyunca yerli ve yabancı markaları aynı çatı altında sunarken sezon trendlerinin en önemlileriyle de müşterilerine satıştan çok deneyim sunan addresistanbul’a eğer hala yolunuz düşmediyse, mutlaka uğrayın deriz. 

addresistanbul, 12.300 metrekarelik bir alanda, yerli, yabancı tam 35 mağazayı ve yüzlerce markayı, sırf evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için sunuyor. Mekan tasarımıyla özellikle, sanki sokakta yürüyormuşçasına bir hisse kapıldığınız addresistanbul’da mutfaktan banyoya, yatak odasından ev tekstiline ve hatta ev aksesuarlarının her çeşidine kolayca ulaşabiliyorsunuz. Her keseye uygun seçenekleriyle addressistanbul’un tekrar 15. yaşını kutluyoruz. 

addresistanbul
15 yaşında
Benzer İçerikler
Lifestyle addresistanbul 15 yaşında Türkiye’nin ev tasarım ve dekorasyon merkezi addresistanbul’a yolu düşenler aşk yaşıyor.
08.01.2021
Lifestyle Addresistanbul’un ilk buluşması Ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen Addresistanbul’un ilk buluşması, geniş bir kitleyle gelenekselleşmeyi amaçlıyor.
27.10.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021