All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 08.01.2021 addresistanbul 15 yaşında Yunus Başaran

Türkiye’nin ev tasarım ve dekorasyon merkezi addresistanbul’a yolu düşenler aşk yaşıyor.

Pandemi süreci bizlere evimizin değerini anlattı. Duvarların renginin önemine vardık. Yeni aksesuarlar ile kendi köşemizi yaratarak iç huzurumuzu bulduk. Ev hepimiz için önemliydi ancak pandemi bize evimizin mabet olduğunu tekrar kanıtladı. addresistanbul, sunduğu harika seçenekler sayesinde evimizdeki her eksiği kapatmak için tek lokasyon olarak anılmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz 15 yıl boyunca yerli ve yabancı markaları aynı çatı altında sunarken sezon trendlerinin en önemlileriyle de müşterilerine satıştan çok deneyim sunan addresistanbul’a eğer hala yolunuz düşmediyse, mutlaka uğrayın deriz. 

addresistanbul, 12.300 metrekarelik bir alanda, yerli, yabancı tam 35 mağazayı ve yüzlerce markayı, sırf evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için sunuyor. Mekan tasarımıyla özellikle, sanki sokakta yürüyormuşçasına bir hisse kapıldığınız addresistanbul’da mutfaktan banyoya, yatak odasından ev tekstiline ve hatta ev aksesuarlarının her çeşidine kolayca ulaşabiliyorsunuz. Her keseye uygun seçenekleriyle addressistanbul’un tekrar 15. yaşını kutluyoruz. 

addresistanbul
15 yaşında
Benzer İçerikler
Lifestyle addresistanbul 15 yaşında Türkiye’nin ev tasarım ve dekorasyon merkezi addresistanbul’a yolu düşenler aşk yaşıyor.
08.01.2021
Lifestyle Addresistanbul’un ilk buluşması Ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen Addresistanbul’un ilk buluşması, geniş bir kitleyle gelenekselleşmeyi amaçlıyor.
27.10.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021