All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 22.04.2020 Açlık Oyunları devam ediyor Yunus Başaran

Açlık Oyunları film serisi hikayenin öncesini anlatan bir kitap ve film ile devam ediyor.

Ateşi Yakalamak: Mockingjay Part 2’nin üzerinden neredeyse beş yıl geçmesinin üzerinden kitap serisinin yazarı Suzanne Collins’in mayıs ayında yayınlamayı planladığı Açlık Oyunları hikayesinin öncesini anlatan kitabı The Ballad of Songbirds and Snakes’in film uyarlaması da Lionsgate tarafından hazırlanıyor. Başkan Snow’un başkan olmadan önceki hayatına 18 yaşındaki haline odaklanan bu prequel biraz da serinin baş kötüsünün gücünü nasıl kazandığını anlatan bir belgesel niteliğinde. Açlık Oyunları serisinde Donald Sutherland’in canlandırdığı Snow’un gençliğini kim canlandıracak şu an için bilmiyoruz. Ama bu detayları beklemek bile heyecan verici. Şimdiden kulağınızda Açlık Oyunları’nın meşhur ıslığını duyuyorsunuz değil mi?               

Açlık Oyunları
Hunger Games
Benzer İçerikler
Lifestyle Açlık Oyunları devam ediyor Açlık Oyunları film serisi hikayenin öncesini anlatan bir kitap ve film ile devam ediyor.
22.04.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021