All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 22.04.2020 Açlık Oyunları devam ediyor Yunus Başaran

Açlık Oyunları film serisi hikayenin öncesini anlatan bir kitap ve film ile devam ediyor.

Ateşi Yakalamak: Mockingjay Part 2’nin üzerinden neredeyse beş yıl geçmesinin üzerinden kitap serisinin yazarı Suzanne Collins’in mayıs ayında yayınlamayı planladığı Açlık Oyunları hikayesinin öncesini anlatan kitabı The Ballad of Songbirds and Snakes’in film uyarlaması da Lionsgate tarafından hazırlanıyor. Başkan Snow’un başkan olmadan önceki hayatına 18 yaşındaki haline odaklanan bu prequel biraz da serinin baş kötüsünün gücünü nasıl kazandığını anlatan bir belgesel niteliğinde. Açlık Oyunları serisinde Donald Sutherland’in canlandırdığı Snow’un gençliğini kim canlandıracak şu an için bilmiyoruz. Ama bu detayları beklemek bile heyecan verici. Şimdiden kulağınızda Açlık Oyunları’nın meşhur ıslığını duyuyorsunuz değil mi?               

Açlık Oyunları
Hunger Games
Benzer İçerikler
Lifestyle Açlık Oyunları devam ediyor Açlık Oyunları film serisi hikayenin öncesini anlatan bir kitap ve film ile devam ediyor.
22.04.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020
Lifestyle Billboard Ödül töreni gerçekleşti Geceye damga vuran isim tartışmasız Post Malone oldu.
16.10.2020
Lifestyle Yüksek hızlı etkinlik Apple bu sezon, pandemi sebebiyle üretim aşamasındaki yavaşlama sebebiyle beklenen yeni akıllı telefonları iPhone 12 ailesini bir ay gecikmeli lanse etti...
14.10.2020