All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 22.04.2020 Açlık Oyunları devam ediyor Yunus Başaran

Açlık Oyunları film serisi hikayenin öncesini anlatan bir kitap ve film ile devam ediyor.

Ateşi Yakalamak: Mockingjay Part 2’nin üzerinden neredeyse beş yıl geçmesinin üzerinden kitap serisinin yazarı Suzanne Collins’in mayıs ayında yayınlamayı planladığı Açlık Oyunları hikayesinin öncesini anlatan kitabı The Ballad of Songbirds and Snakes’in film uyarlaması da Lionsgate tarafından hazırlanıyor. Başkan Snow’un başkan olmadan önceki hayatına 18 yaşındaki haline odaklanan bu prequel biraz da serinin baş kötüsünün gücünü nasıl kazandığını anlatan bir belgesel niteliğinde. Açlık Oyunları serisinde Donald Sutherland’in canlandırdığı Snow’un gençliğini kim canlandıracak şu an için bilmiyoruz. Ama bu detayları beklemek bile heyecan verici. Şimdiden kulağınızda Açlık Oyunları’nın meşhur ıslığını duyuyorsunuz değil mi?               

Açlık Oyunları
Hunger Games
Benzer İçerikler
Lifestyle Açlık Oyunları devam ediyor Açlık Oyunları film serisi hikayenin öncesini anlatan bir kitap ve film ile devam ediyor.
22.04.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021