All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 07.05.2020 8 farkı bulun Yunus Başaran

Dior, evde geçirdiğimiz bu günleri biraz olsun eğlenceli kılmak adına bir oyun sundu; 8 Farkı Bulun.

Karantina ve takibi sosyal uzaklaşma ile geçen günlerimizi neşelendiren markalar, ilginç ve eğlenceli projelerine devam ediyor. Şimdi ise Dior, harikalar diyarına davet ettiği “8 Farkı Bulun” oyunuyla karşımızda. Dior kadın ve erkek koleksiyonlarının yer aldığı reklam kampanyaları ve defilelerinden görsellerin bulunduğu oyunda 2 fotoğraf arasındaki farkı buluyorsunuz. Doğasındaki oyunculuk geleneğini kutlamak ve bizlere eğlenceli an yaşatmak isteyen Dior için 8 rakamı oldukça özel. 8, Christian Dior’un en sevdiği sayı olan 8’e, moda evinin kurulduğu 8 Ekim 1946 yılına, merkezinin yer aldığı Paris’teki 8. bölgeye ve son olarak ikonik New Look görünümün içinde yer aldığı ilk koleksiyon olan En Huit (Sekiz Figür)’e atıfta bulunuyor. 

Hadi farkları bulmaya başlayalım.

Dior
Spot The Difference
Benzer İçerikler
Moda Dior Bodrum’a geliyor Dior’un her yaz önemli tatil lokasyonlarında açtığı mağazalarına bir yenisi ekleniyor. Üstelik bu mağazalarına ve lokasyonlarına özel olarak oluşturduğu Dioriviera koleksiyonuyla da seyahat düşleri kurdurmaya devam ediyor.
21.05.2020
Lifestyle 8 farkı bulun Dior, evde geçirdiğimiz bu günleri biraz olsun eğlenceli kılmak adına bir oyun sundu; 8 Farkı Bulun.
07.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Seyahatte yeni normal Seyahat etme alışkanlıklarımız değişiyor...
06.06.2020
Lifestyle 2. sezonuyla Dirty John Gerçek olaylardan esinlenen Dirty John, bu sefer başka bir olayı 2.sezonuna yansıtıyor.
04.06.2020
Lifestyle Anatoli’den heyecanlandıran haber Dünyaca ünlü dekorasyon ve tasarım markası Michael Aram, Anatoli aracılığıyla ülkemize giriş yaptı.
04.06.2020