All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 29.07.2021 2021 IPPAWARDS kazananları Yunus Başaran

Her yıl düzenlenen iPhone Fotoğraf Ödülleri’nin bu yıl kazananları karşınızda!

Mobil fotoğrafçılık diye bir kategorinin var olmasını sağlayan önemli isimlerden olan Apple, her yıl geliştirdiği ve görücüye çıkardığı yeni iPhone modelleri ile kamera konusunda devrim yaratıyor. Ve yaratmaya da devam ediyor. Mobil fotoğrafçılığı kutlamak adına ise her yıl kullanıcılarından gelen fotoğrafları belirli kategorilerde sınıflandırıp derecelendiren Apple, IPPAWARDS (iPhone Fotoğraf Ödülleri) adı altında yarışma haline getirdi. Bu yıl 14. kez gerçekleştirilen IPPAWARDS’a adından da anlaşılacağı üzere sadece iPhone ile çekilmiş fotoğraflar kabul ediliyor. Yarışma sonuçları Büyük Ödül, Yılın Fotoğrafçısı, Soyut, Hayvanlar, Mimari, Çocuklar, Şehir Hayatı, Çevre, Manzara, Lifestyle, Doğa, Diğer, Panaroma, İnsanlar, Portre, Seriler, Still Life, Gün Batımı, Seyahat olmak üzere 19 kategoride açıklandı. Galeride tüm detayları ile görebilirsiniz.

IPPAWARDS
iPhone Fotoğraf Ödülleri
Shot on iPhone
Apple
iPhone
Benzer İçerikler
Lifestyle 2021 IPPAWARDS kazananları Her yıl düzenlenen iPhone Fotoğraf Ödülleri’nin bu yıl kazananları karşınızda!
29.07.2021
Lifestyle Billur Saatçi’den bahar kadrajı Dijital dünyanın önemli ismi Billur Saatçi, ALL Magazine / L’Officiel Türkiye için aşık olunacak kareler yakaladı. Tabii ki burada başrol oyuncularımız çiçekler sanıyorsunuz ancak işin kahramanı iPhone 12 Pro…
18.05.2021
Lifestyle Bahar yüklendi; Apple Apple’ın beklenen bahar etkinliği gerçekleşti.
21.04.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Dijital etkinlik planlayıcısı: Bolomio Kusursuz bir düğün hayal ederken işlerin tam tıkırında gitmesini istemek hakkınız. “Düğün hazırlığı” cümlesinin bile sizi strese soktuğu bu dönemde bir yardıma ihtiyacınız olduğunda Bolomio imdadınıza yetişecek.
07.09.2021
Lifestyle #ALLtalks: Seçil Alkış 10:AM Shop'un kreatif direktörlüğünü yürüten Seçil Alkış, markanın eylül ayına özel çıkaracağı 'FLY ME' adındaki kolej ceketini ALL okuyucularıyla özel olarak paylaştı! Kemerlerinizi bağlayın, uzun bir yolculuğa çıkıyoruz!
31.08.2021
Lifestyle Lezzet içeren bir davet Keyifle bir araya gelinen bir buluşma ve keyifle deneyimlenen lezzetler. Atelier Gelarto’nun lezzet buluşmaları başlıyor.
26.08.2021