All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 02.12.2020 2020'nin yükselen yıldızları Merve Girgin

Forbes, bu yıl öne çıkan ve başarılarıyla geleceğe ışık tutan genç isimleri açıklıyor.

Forbes dergisi her sene olduğu gibi yine sektörün “enlerini” bizlerle buluşturuyor. 30 yaşın altındaki 600 girişimciyi duyuran Forbes, bilim adamından oyuncuya, müzisyenden sağlık çalışanlarına kadar pek çok ismi bu listeye dahil ediyor.  

Özellikle pandemi sürecinde risklere göğüs gerip, yaptıkları işlerle dünyaya yön veren isimleri onurlandıran Forbes, COVID-19 ile savaşan sağlık çalışanlarını ve ilaç tedavisinde öncü olan isimleri de unutmuyor. Listede yer alanlar isimler, 2020 yılının zor koşullarına rağmen geleceğe umutla bakmamıza yardımcı olan yılın genç girişimcilerin arasına girmeyi başarıyorlar.  

Eğlence sektöründe öne çıkan bazı isimler; To All the Boys serisi ile Lana Condor, “Tap In” şarkısı ile Saweetie ve Tik-Tok hiti “Say So” şarısı ile parlyan ile Doja Cat. 

Sosyal medya sektöründen listeye giren bazı isimler ise D’Amelio kardeşler, Emma Chamberlain ve Addison Rae. 

Hollywood camiasından listeye giren bazı isimler ise; Girl Meets World ile yıldızı parlayan Sabrina Carpenter, Ozark'taki rolü ile dikkat çeken Julia Garner, The Stranger Things'den Caleb McLaughlin. Müzik sektörünün yeni isimleri Roddy Ricch, Ava Max ve Doja Cat de listede yer alıyor.

doja-cat
sabrina-carpenter
Benzer İçerikler
Güzellik 2021 Grammy Ödülleri güzellik görünümleri Ünlü isimler kırmızı halıda, kıyafetleriyle olduğu kadar; şaşırtıcı göz, dudak makyajlarıyla, saçlarıyla ve daha fazlasıyla dikkat çektiler.
15.03.2021
Lifestyle 2020'nin yükselen yıldızları Forbes, bu yıl öne çıkan ve başarılarıyla geleceğe ışık tutan genç isimleri açıklıyor.
02.12.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021